DJ Trump se projevil opět jako retardovaný – Rusko do G8, zrušit sankce NE

WASHINGTON – MOSKVA | Vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump opět prokázal svou debilitu, či chce již senilitu, ale určitě diplomatický orangutanismus. Zmínil, že by Ruko mohlo být opět součástí G8, ale o zrušení zločineckých sankcí ekonomického terorismu, které SS uvalily na Ruskou federaci (RF) nepromluvil. Ono co chtít po magorovi s hovnem místo mozku.

Už ho vedou do klece | repro: Daily Kos

Včera také bylo oznámeno, že americký prezident souhlasil s návrhem francouzského kolegy Emmanuela Macrona, aby bylo Rusko pozváno na summit příští rok. Německá svině Angela Merkel se však vyslovila proti. Ovšem do té doby možná už i zdechne.

Očekává se, že vůdce SS Donald J. Trump projedná toto téma s dalšími světovými představiteli. Před tím DJ Trump uvedl, že by bylo mnohem vhodnější vidět Rusko jako součást G8.

Byla odhalena skutečná velikost …

Pokud mají země G7 konkrétní návrhy na návrat Ruska do tohoto formátu, měly by být formulovány a předány oficiální diplomatickou cestou. Prohlásila to mluvčí Ministerstva zahraničních věcí RF Marija Vladimirovna Zacharova v pořadu rozhlasové stanice Hovoří Moskva.

„Návrhy by měly být zformulovány, pokud existují, a předloženy ruské straně k posouzení. Teď je těžké pochopit, o co jde. Proto je nutné přenést diskusi na toto téma z veřejně-zábavné do profesionální sféry, pokud chce sedmička zaujmout seriózní pozici,“ řekla.

Od pohledu je DJT retardovaný americký kretén

Kdy Sau Merkel zdechne. Nechtějí ji ani v pekle?

Zdechla? Sau Merkel záhadně zmizela

Zdechne brzy? Další třes vůdkyně Sau Merkel

Zdechne? Angela Merkel se zase třásla jako Hitler před smrtí

Zubatá si dává na čas! Vůdkyně Merkel od posledního záchvatu třesu již podruhé seděla. A ne a ne zdechnout