Okupace EU je horší než vojsky Varšavské smlouvy! Česko předalo svou suverenitu neomarxistům v EU

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na své facebookové stránce vyslovil k včerejšímu výročí vpádu vojsk Varšavské smlouvy do Československa v roce 1968. Politik upozornil, že navzdory letům po invazi nyní Česká republika čelí nové okupaci, tentokrát pod rouškou evropské integrace. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

EUSSR – Sovětská totalita v EU

Ve svém příspěvku na Facebooku Okamura označil okupaci Československa za hrubé pošlapání zbytku suverenity: „Tehdejší takzvané ‚Pražské jaro‘ bylo falešnou nadějí na reformu totalitního komunistického režimu a následná okupace byla potvrzením faktické neexistence československé státní suverenity,“ napsal Okamura.

Podle Okamury i o 51 let později je česká suverenita opět ohrožena: „Bohužel dnes se Česká republika nachází v postavení země, která svoji suverenitu předala neomarxistickému projektu evropské integrace.“ Globalizační, multikulturní a tzv. „zelená“ politika, kterou provádí Evropská unie je, jak píše Okamura, „v rozporu se zájmy naší národní a státní suverenity“.

Tomio Okamura ve vysílání ČRo | reprodukovaná fotografie: fcb – ČRo

Co muže mít dopad ještě osudovější než okupace státy Varšavské smlouvy? Okamura odpovídá, že je to případná realizace imigrační politiky Evropské unie na území České republiky.

„V dnešních dnech jde nejen o obranu svobody a demokracie, ale také o zachování samotné existence českého národa a naší kultury,“ alarmuje.

Reklama: