Lidé řadící se mezi LGBT jsou duševně postižení, tvrdí studie

WASHINGTON | Nová studie ukazuje, že velká většina studentů transgender a dalších „rodových variací“ má problémy s duševním zdravím. Statistický výskyt je výrazně vyšší než v případě běžné populace, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk o tom, že LGBT je jen zástěrkou, jak maskovat lidi bez ceny.

Jakub Janda – Buzna a pornoherec – Vlastizrádce lhář a zločinec

American Journal of Preventive Medicine publikoval report, který zkoumal zpětnou vazbu více než 65 tisíc studentů z několika desítek různých amerických institucí, píše digitální mediální společnost Inside Higher Ed. Přibližně 1200 z těchto studentů uvedlo, že má „alternativní rovnostní identitu,“ což znamená, že se neidentifikuje s pohlavím, které odpovídá porodnímu pohlaví. Tedy, že jsou úchylové.

Počet hlášených problémů s duševním zdravím byl ohromující: „Téměř 80 procent těchto studentů z rodových menšin řeklo, že má alespoň jeden problém s duševním zdravím, v porovnání se 45% jejich vrstevníků, kterých se identifikují s porodním pohlavím.“ To jen dokazuje, že jsou to devianti a lidé bez totální ceny a v ústavech za mřížemi by jim bylo lépe.

bez komentáře

Sarah Ketchen Lipson, hlavní autorka studie a profesorka zdravotnického práva na Bostonské univerzitě, dodala, že odhalení nejsou neočekávané: „Směr zjištění není překvapující, ale skutečnost existence těchto rozdílů a velikost disparity (nerovnoměrnosti), vás jako výzkumného pracovníka nutí učinit krok zpět a znovu kontrolovat čísla.“ Pinda nevěřila vlastním očím, jelikož uvěřila pohádkám a propagandě o lidské rovnosti. Lidé si nebyli a nikdy nebudou rovni.