Policejní brutalita zachvátila celé USA: Policisté nasadili slzný plyn proti demonstrantům v Kalifornii

BERKLEY | Policie města Berkley v americkém státě Kalifornie použila slzný plyn a dýmovnice k rozehnání několika set demonstrantů, kteří protestovali proti rozhodnutí soudu ve věci policejní zvůle. Zpočátku byl to pokojný pochod, demonstranti chtěli dojít do města Oakland, avšak připojili se k nim agresivně naladění lidé, kteří začali házet na policisty kameny. Ovšem policejní vrazi po celých USA vraždí, co takových pár kamenů…

Berkley po řádění deviantů v policejních uniformách

Berkley po řádění deviantů v policejních uniformách

Jak dále informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska, tak podobné protesty trvají již týden. V New Yorku a dalších amerických velkoměstech probíhají protestní akce proti soudním usnesením ve věci Michaela Browna, zastřeleného policistou ve Fergusonu, a Erika Gardnera, který uškrcen policejním vrahem při zadržení.

Proto se není moc co divit, že někteří demonstranti jsou agresívní, jelikož je policie pravidelně rozhání a používají na ně brutální metody a navíc stejná policie vraždí, kdy vrazi za vraždy nenesou žádnou odpovědnost.

USA, by si asi zasloužily nějaké to humanitární bombardování, tak jak to ordinují po celém světě, pokud někde taková situace nastane.

Reklama: