Obama potvrdil, že je jen imbecilní kretén: Mučili jsme brutálně lidi, slibuji, že už nebudeme. A v ulicích občané protestují proti policejním vraždám

WASHINGTON | Pozorovatelé chování amerického prezidenta a klauna v jedné osobě musí dospět k jednotnému závěru. Barack Hussein Obama je postižen mixem mentálních retardací, kdy se chová jako imbecilní kretén. Jeho rekce na včerejší zprávy o tajném mučení prováděném CIA, tomu jen odpovídá. „USA pokračují v rozhodném boji s terorismem po celém světě. Nebudou k tomu ale používat takové metody a prostředky, které jsou v rozporu s morálními hodnotami,“ prohlásil to duševně postižený Obama.

Bestiální mučení vězňů, běžná praktika v USA

Bestiální mučení vězňů, běžná praktika v USA

O jakých morálních hodnotách v USA to ten imbecilní kretén mluvil? Když tajné služby po celém světě unášejí lidi, brutálně je mučí, vraždí a podobně. To stejné páchají policisté v rámci USA na civilních obyvatelích, když jen za pár měsíců prokazatelně zavraždili tři neozbrojené lidi a soudy je nechtějí ani stíhat.

Američané v mučení a týrání předběhli i nacisty

Ve zprávě se konkrétně uvádí, že příslušníci CIA vězněné nuceně vyživovali (mučení umělou výživou do krve, způsobí rychlou obezitu a nemoci s ní spojené) a simulovali jejich utopení.

Zadržovaným také byl odepírán spánek, někdy i na celý týden a bylo jim vyhrožováno smrtí, kdy fyzické bytí a ponižování bylo vlastně tím nejmírnějším mučením, které tajné služby používaly. Tím vším překonali i Gestapo a oddíly SS hlídající nacistické koncentrační tábory, jelikož CIA své vězně sice nikdy nezabila, ale pro mučené, kteří jsou takto týrání i několik dlouhých let,  je smrt vysvobozením.

Snowden pomohl brutální praktiky odkrýt a perverzní hovado Kerry to chtěl „jen jako nějaké omyly“ utajit

V dubnu roku 2014 schválil výbor senátu USA pro rozvědku zveřejnění několika stovek stránek z více než šesti tisíc stran dokumentu, informujícího o metodách tak zvaného „aktivního vyšetřování,“ což je ve slovníku zvrácených lidských odpadů slovní spojení pro brutální nelidské týrání a mučení lidí.

Mučení podezřelých poprvé přiznal v roce 2008 ředitel CIA Michael Hayden. Po úniku tajných informací z WikiLeaks a odhalení Edwarda Snowdena se dostal skandál s mučením na novou úroveň.

Ministerstvo zahraničí USA se snažilo zabránit zveřejnění zprávy. Ministr zahraničí John Kerry dokonce vyzval Senát, aby publikaci odložil s prohlášením, že teď není právě ta nejvhodnější doba na to, aby se připomínaly „omyly“ z minulosti. Kerry je perverzní hovado, když brutální zločiny proti lidskosti nazval jen „omylem.“