Předsudečná nenávist: Dobytek s vymytým mozkem v akci. Fašističtí politici z TOP09 schvalují kriminalitu. Sochu maršála Koněva v Praze polili rudou barvou

Neznámý pachatel dnes rudou barvou polil podstavec sochy maršála Ivana Štěpanoviče Koněva na Praze 6-Bubeneč. Na obležení se objevil nápis „Ne krvavému maršálovi, nezapomeneme“, který doplnil letopočty včetně roku 1968. O události informuje policie, na kterou se odkazuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Akt zločinu z nenávisti v rámci předsudečné nenávisti spáchaný havloidním extremistou

Zločinu předsudečné nenávisti se nedopustil jen pachatel, ale i vedení radnice Prahy 6, které navíc přečin schvaluje. Vedení městské části Praha 6 na své facebookové stránce k dnešnímu poškození sochy maršála I. S. Koněva napsalo, že pokud ruské velvyslanectví neprojedná s Prahou otázku odstranění sochy, zůstane pomník pomalovaný.

Fašistický starosta Prahy 6 Ondřej Kolář akt vandalismu spojil s občanskou nespokojeností s politikou Miloše Zemana. Takže hovada netrhají jen ústavu, ale i polévají sochy barvami a starosta za fašistickou TOP09 to schvaluje, což je také trestné. Kde je Hamáček s prohlášením o předsudečné nenávisti Koláře?

Ondřej Kolář – duševně nemajetný fašistický havloid z TOP 09

Pomník maršála Sovětského svazu Ivana Štěpanoviče Koněva se stal terčem útoku v noci z 21. na 22. srpna. Vandalové nalili červenou barvu na podstavec a spodní část sochy maršála. Na obležení se objevil nápis „Ne krvavému maršálovi, nezapomeneme“, který doplnily letopočty včetně roku 1968. Jedná se o hysterii a šíření nenávisti, kterou páchají Miliony chvilek, TOP09, ODS, Piráti, STAN a další havloidní pošuci.

„Oznámení jsme přijali po deváté hodině, policisté místo ohledávají. Budou zajišťovat stopy a kamerové záznamy a pátrat po tom, kdo to způsobil,“ uvedl hulhlal pražské policie Jan Daněk. Vandalovi hrozí až roční trest.

policejní huhlal a darmožrout k ničemu Jan Daněk | reprofoto: facebook.com

Velvyslanectví Ruské federace v ČR ve čtvrtek rozhodně odsoudilo akt vandalismu spáchaný v noci z 21. na 22. srpna 2019 vůči pomníku maršála I. S. Koněva, jenž je umístěn v městské části Praha 6 na náměstí Interbrigády.

„Barbarský čin uráží památku tisíců vojáků a důstojníků Rudé armády padlých na území České republiky v bojích proti nacistickým okupantům za osvobození Prahy (vždyť právě proto byl postaven pomník). Útoky na pomník jsou znesvěcením i památky obětí holocaustu, neboť právě vojska 1. ukrajinského frontu a jejich velitel Ivan Stěpanovič Koněv se zapsali do dějin jako osvoboditelé (v roce 1945) smutně proslulých nacistických ,továren na smrt’ Osvětim a Terezín,“ uvádí se v komentáři ruského velvyslanectví.

Reklama: