Hnusák Obama zavede další sankce proti Rusku až k tomu vydíráním a výhrůžkami přinutí i členské státy Evropské unie

WASHINGTON | Černý a dementní diktátor z Bílého domu Barack Hussein Obama hodlá zavádět další sankce proti Rusku jen v případě, když budou další výhrůžky a vydírání členských států Evropské unie úspěšné a americké sankce zavedou společně. Svým postojem dal jasně najevo, že Evropskou unii považuje jen za zámořskou kolonii USA, kdy některé státy EU přímo i vojensky okupují vojska USA.

Obama v rauši

Obama v rauši

Jak dále informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém webu, tak podle slov Obamy neshoda na sankcích EU a USA může způsobit roztržku mezi Bruselem a Washingtonem, což vlastně zní jako přímá vyhrůžka, když to prohlásí vrchní velitel největších teroristických sil na planetě.

„A když ruské úřady uvidí, že v koalici není rozdílných názorů, pak za nějakou dobu už budou říkat, že ztráty jejich ekonomiky převažují strategický zisk z jejich akcí,“ zdůraznil Obama, kdy jako idiot vyhrožoval Rusku, které při jakémkoliv tlaku se semkne a pak jedním hlasem smete své nepřátele.

Kromě toho retardovaný obyvatel Bílého domu prohlásil: „Pokládám za chybu ve výpočtech názor, že můžeme prostě pokračovat v sankcích dál a dál, a pak si to Putin určitě rozmyslí.“ Kdy sice touto větou vyloučil své věty předešlé, ale to u duševně chorých není nic ojedinělého, avšak učinil další přiznání.

Podle sebe, tedy podle Obamy, on soudí Putina, tedy že v Rusku o všem rozhoduje jeden muž. Obamo tak to není, tam se rozhoduje demokraticky a nikoliv v zákulisí, když si od svého pána převezmeš příkazy a věrně jako otrok v Bílém domě sloužíš.

Reklama: