Cenzura! Kritika teroristických demonstrantů v Hongkongu zakázána. YouTube smazal na 210 účtů

SAN FRANCISCO | Internetová platforma YouTube, kterou vlastní americký gigant Google, ve čtvrtek oznámila, že na svých stránkách zablokovala 210 kanálů. „Ty se totiž podle YouTube zřejmě staly součástí koordinované kampaně namířené proti ‚prodemokratickým‘ protestům v Hongkongu,“ o cenzuře informovala v noci na pátek agentura AFP. Google má patent na rozum, co je pravda a co lež? Takže jen odporná cenzura!

Cenzura na Youtube

„Zablokovali jsme 210 kanálů na (platformě) YouTube, když jsme zjistili, že kanály v této síti vykazovaly při zveřejňování videí z protestů v Hongkongu koordinované chování,“ napsal v online příspěvku Shane Huntley z Google, který je součástí skupiny věnující se analýze bezpečnostních hrozeb, což jen nálepka pro cenzuru.

Co se jim nehodí je podezřelé a zakáže se. Pravda se zakazovat musí. Google je v tom největší totalitní cenzor, kdy o takové cenzuře se nesnilo ani Hitlerovi a Stalinovi.

„Tato zjištění se podle jeho slov shodují s nejnovějšími odhaleními, se kterými přišli sociální sítě Facebook a Twitter. Ty rovněž obvinili čínskou vládu z podpory kampaně sloužící na zdiskreditování hongkongského ‚prodemokratického‘ hnutí,“ šíří lži, dezinformace a propagandu agentura AFP.

Tyto informace jasně dokazují, že vše je organizováno ze Spojených států a jedná se o další pokus o hongkongský majdan.

Reklama: