Dobytek? Fašisté pochodovali 21. srpna Prahou a havloidní pošuk Minář roztrhal Ústavu

PRAHA | Fašisté pochodovali v Praze ve středu 21. srpna. Akce proběhla jako součást probíhajícího odporu proti premiérovi Andreji Babišovi a prezidentovi České republiky Miloši Zemanovi. Fašisté demonstrovali proti výsledkům voleb, kdy jasně dokázali, že pohrdají demokracií a jsou to jen zločinci, teroristé a extremisté.

Fašistický sviňák Mikuláš Minář trhá Ústavu České republiky

Středeční protest se konal u příležitosti a 50. výročí roku 1969, kdy československé jednotky střílely do demonstrantů, čímž zemřelo pěti lidí a další stovky byly zraněné. Jenže pihu na kráse to má v tom, že v roce 2019 proti tomu demonstrovali lidé, kteří by rádi v roce 1969 do těch lidí stříleli. Chtějí stejnou nadvládu jedné ideologie.

„Nejsme spokojeni s tím, jaký směr má nyní naše země,“ uvedla jedna z demonstrantek, čímž jasně dokázala, že pohrdá demokracií a svobodnými volbami, jelikož Miloš Zeman byl zvolen a Andrej Babiše také a to ve svobodných volbách. Nebo by chtěli některým lidem upírat právo kandidovat?

Protesty organizované hnutí Milion chvilek pro demokracii, což je zločinecká teroristická organizace podporována ze zahraničí na rozvrácení naší společnost. Vůdce těchto fašistických bojůvek Mikuláš Minář dokonce roztrhla před davem havoidních čuňat Ústavu České republiky. Je to jen morální odpad.

Bijí lidi, trhají Ústavu a ještě by nám chtěli zakázat svobodné volby

Tomio Okamura

„Na závěr pochodu Prahou na Hradčanském náměstí předseda spolku „Milion chvilek pro demokracii“ Mikuláš Minář roztrhal veřejně Ústavu. Co k tomu dodat?“ ptá se řečnicky místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a předseda politického hnutí SPD Tomio Okamura, kdy si odpoví tím, že to je přiléhavé gesto, které přesně vypovídá o neúctě této organizace k Ústavě České republiky a o jejich skutečné představě o demokracii.

„Hnutí SPD takové jednání odsuzuje. To, co předvádí tento spolek, není demokracie, to je anarchie a extremismus. A připomínám, že na demonstrace této organizace, například na Staroměstském náměstí v Praze, byli pozvání a vystupovali politici Kalouskovy TOP09, ODS, KDU-ČSL, Pirátů, ČSSD a STAN. A dav jim tleskal. Je tedy zcela jasné, odkud vítr vane. Tady nejde o demokracii, tady jde pouze o zachování vlivu dosavadních elit,“ komentoval pochod fašistických havloidních bojůvek Prahou Tomio Okamura na svém facebooku.

Okamura dále jasně dokazuje, že Miluláš Minář nesnáší demokracii a je to odporný fašistický dobytek: „Připomenu také slova předsedy spolku Mikuláše Mináře na jejich demonstraci na Václavském náměstí, kde zpochybnil demokratický mandát SPD, který nám dalo ve volbách do Sněmovny 538 tis. občanů České republiky. Minář řekl, že nezávislost veřejnoprávních médií prý ohrožuje „hlasovací mašinérie“ ANO, SPD a komunistů. Když pominu, že žádná taková „hlasovací mašinérie“ ve Sněmovně neexistuje, protože je SPD opoziční stranou, tak je zarážející, že pan Minář označuje demokratické zvolené poslance za hlasovací mašinérii? A zvolené zástupce kádruje sám jak normalizační kádrovák. Připomínám, že SPD získalo ve volbách do sněmovny 538 574 hlasů, což činilo 10,64 procenta všech hlasovacích lístků.“

„Tito lidé nemají podle pana Mináře právo, aby byli reprezentováni?“ ptá se řečnicky předseda SPD, zda mají existoval lidé, kteří nesmí být voleni a nebo nesmí volit? Prosazují tady Chvilkaři fašistický apartheid, kdy demokraté musí být vyhubeni a bez volebního práva, aby jim představitelé liberální demokratury vládli jako autoritáři?

„A já na to říkám, že odmítáním demokratické volby to začíná a mlácením politicky nepohodlných lidí to končí, což jsme viděli v případě Ladislava Jakla, který je za SPD členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Občané v demokratických volbách rozhodli o složení Poslanecké sněmovny a hnutí SPD důrazně odmítá zpochybňování volebních hlasů našich občanů,“ píše Okamura.

Dále pak Okamura píše, že když už má spolek pana Mináře v názvu „demokracii“, měl by si zjistit, co to demokracie je. „Demokracie je vláda lidu, je to vláda většiny. Strany v parlamentu dle podpory od voličů získají poslanecké mandáty, a pokud existuje většina poslanců pro nějaký návrh, je schválen. To je demokracie,“ vysvětluje Okamura nevzdělanému blbečkovi Minářovi, co je to demokracie.

„Neomarxisté, ‚liberální demokraté‘ a sluníčkáři mají plná ústa demokracie, svobody a tolerance, ale když s nimi nesouhlasíte nebo nepodporujete Evropskou unii na věčné časy a neomarxistickou ideologii, a naopak hájíte národní stát, vlastenectví a tradiční hodnoty či máte jiný názor než oni, jste podle nich nacista či rasista, který nemá žádná práva a jehož je třeba zlikvidovat. Vyzýváme občany, aby s námi společně bránili svobodu a demokracii. Příště se může sluníčkářům znelíbit kvůli svým názorům kdokoli z Vás,“ varuje místopředseda Poslanecké sněmovny před fašisty z Milionů chvilek a fašistou Minářem.

Fašistický majdan v listopadu?

George Soros na odstřel?

Dále Okamura píše, že to asi byla jen taková cvičná lekce na 17. listopad: „Na podzim se připravuje „majdan“ proti vlasteneckým silám a proti prezidentu republiky. Politické neziskovky, část politických stran takzvaného „demobloku“ a ČSSD podnikají kroky, které naznačují, že na podzim 2019 dojde k politickému útoku směřujícímu proti vlasteneckým silám v České republice a především proti prezidentu republiky. Jsou připravovány časově zkoordinované akce s cílem destabilizovat pozici prezidenta a vyvolat vládní krizi, do které by prezident Zeman nemohl zasáhnout. Je v běhu zahájení procesu ústavní žaloby na prezidenta a je zřejmé, že ČSSD bude opět usilovat o rozbití vlády pod vhodnou záminkou a ve vhodný čas. Termín 30. výročí sametové revoluce se přímo nabízí k politické eskalaci podobných záměrů. Zcela zřejmě se počítá s tím, že bude možné vyvinout účinný tlak na premiéra Babiše prostřednictvím elit EU. Hnutí SPD bude rozhodně bránit politickou pozici prezidenta Zemana, kterého jsme vždy podporovali i přes určité názorové rozdíly. Budeme se bránit proti majdanizaci naší politiky. Rozhodovat v demokracii musí volby včetně referend, a ne část ulice a neziskovky.“

Minář o demokracii neví vůbec nic

Zuzana Majerová Zahradníková

„Roztrhat Ústavu České republiky, nejvyšší zákon naší země, je projev neomluvitelného hulvátství,“ komentuje chování havlodiního fašistického sviňáka Mináře poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Zuzana Majerová Zahradníková.

„A pokud si pan Minář (Milion chvilek) myslí, že účel světí prostředky, tak tímto aktem pouze potvrdil, že o demokracii neví vůbec nic. Znevážení ”symbolů” naší země je ubohé svinstvo, i kdyby stokrát bylo míněno v dobré víře. A žádná symbolika to neomluví…“ dodává jedna ze zakladatelek hnutí Trikolóra s tím, že Minářovi připomíná, když je asi nevzdělané a jen agresivní hloupé děcko: “Co nechceš, aby jiní činili tobě, nečiň ty jim.”

Fašista Mikuláš Minř jako sorosova poslušná děvka | reprodukovaný ořez fotografie
zdroj: wikipedia.org | Ibra Ibrahimovič | licence: svobodné dílo k užití

Reklama: