Kyjevský řezník a vrah Porošenko se v Austrálii dočista zbláznil. Novinářům řekl, že navrhne zbavit Rusko práva veta v Radě bezpečnosti OSN

CANBERRA – KYJEV | Podvodem zvolený ukrajinský prezident a nacistický vrah Petr Porošenko v rozhovoru pro australskou televizi ABC navrhl odebrat Rusku právo veta v Radě bezpečnosti OSN, informuje Hlas Ruska. Tato lidská špína a odpad, který je odpovědný za genocidu v Novorusku je dalšími devianty vítán po světě a pak prohlašuje takové blbosti. Namísto cestování by měl být Porošenko, jako divá vraždící zvěř, odchycen a postaven před válečný tribunál, kde by mu měl být navržen trest smrti.

Porošenko - Lidská bestie a nacistický vrah

Porošenko – Lidská bestie a nacistický vrah

„Konflikt na východě Ukrajiny demonstruje neefektivitu poválečného systému globální bezpečnosti, včetně Rady bezpečnosti OSN. Dochází k tomu proto, že jeden z jeho stálých členů je Rusko, které má právo veta“, řekl, kdy si snad ani neuvědomuje jaké fekálie vypouští ze své smradlavé tlamy, jelikož právě on je jeden z odpovědných za masakr a genocidu, jako i etnické čistky, či vraždy žen, dětí a starců v Novorusku.

Porošenko se přitom sám označil za „mírového prezidenta“ a Ukrajinu za „zemi míru,“ ač za jeho vládnutí eskaluje válka a vraždění. Stejně tak o sobě mluvil jeho deviantní vzor a masový vrah Hitler. Podle zprávy OSN si konflikt na východě Ukrajiny už vyžádal více, než 4.500 obětí na životech.