Humusák Obama podepsal zákon o dalších sankcích proti Rusku

WASHINGTON | Dick Head (čuráčí hlava) a vůdce světového terorismu, idiot a černý diktátor z Bílého domu, mentálně retardovaný a tvor bez rodného listu Barack Hussein Obama ve čtvrtek oznámil, že podepsal zákon o dalších sankcích proti Rusku. Přitom ale zdůraznil, že Washington zatím další opatření činit nehodlá, což jsou řeči jako slabomyslné stařeny a alkoholičky, jelikož Obama něco žvaní a něco jiného činí.

Barack Hussein al-gay bin Obama; černý zmrd z Bélého domu| foto: rickwells.us

Barack Hussein al-gay bin Obama; černý zmrd z Bélého domu| foto: rickwells.us

Podle rozhlasové stanice Hlas Ruska je jedním z hlavních bodů nového zákona je možnost zavedení nových sankcí proti ruským společnostem obranného a energetického sektoru, takových jako Rosoboronexport a Gazprom. Kromě toho mohou být zavedena další omezení na prodej Rusku zařízení na těžbu ropy a na zahraniční investice do projektů osvojování ropných ložisek v Rusku.

Ovšem raketové motory USA v Rusku vesele nakupují, jelikož sami žádné nemají a co testují, tak to je technologicky na úrovni 50. let minulého století, proto mohou leda tak kosmonauty do vesmíru střílet z praku. Navíc na ISS americké posádce docházejí zásoby a Rusko žádný let k ISS neplánuje.

Reklama: