Dick Head Obama zavedl ekonomickou blokádu Krymu

WASHINGTON | USA a Kanada vyhlásily další protiruské sankce. Prezident USA a největší Dick Head na světě Barack Hussein Obama podepsal výnos o zavedení omezení ve sféře obchodně-ekonomických styků s Krymem. Výnosem se americkému byznysu zakazuje vývoz zboží a služeb na území poloostrova, a jakýkoliv dovoz opačným směrem. Informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska o totální blokádě.

Čeleď - Obama Ohavný

Čeleď – Obama Ohavný

Američtí podnikatelé nesmějí rovněž investovat do krymské ekonomiky. Rozšířil se osobní sankční seznam. Byl doplněn hlavně o představitele mocenských orgánů Novoruské unie Doněcké a Luhanské lidové republiky.

Kanada také rozšířila balík omezovacích opatření. Na seznam občanů Ruské federace, vůči nimž platí sankce, bylo zapsáno dalších 11 jmen. Jde většinou o poslance Státní dumy. Byly zakázány dodávky technologií pro ropné a plynové odvětví do Ruské federace z Kanady.

Ovšem svými kroky opičák Obama potvrzuje nezávislost Novoruských republik a Krymu na Ukrajině, jelikož vyhlašuje sankce a blokády k části území bývalé Ukrajiny, ale stále mluví o Ukrajině v původních hranicích. Pokud by ovšem byla Ukrajina stále v původních hranicích, tak by musel sankce vyhlásit vůči celé Ukrajině a ne jen vůči částem, které vyhlásily samostatnost.