Brutální cenzura na nacistické Ukrajině: Za vystoupení ruských umělců hrozí televizi Inter likvidaci na přání vrcholných politiků

KYJEV | Předseda národní bezpečnostní rady Ukrajiny nacista a válečný zločinec Oleksandr Turčynov vyzval Národní radu pro rozhlasové a televizní vysílání, aby ihned zrušila platnost licence pro Televizní kanál Inter. Na serveru bezpečností rady nacistické Ukrajiny uvedl: „Na Silvestra, kdy celý národ cítil jednotu, kanál Inter tradičně vystupoval proti ukrajinskému státu, umožnil vystoupit ve vysílání lidem, kteří se posmívají naši zemi, podporují teroristy a vítají ztrátu Krymu a Donbasu.“ Informuje RIA Novosti.

Ukrajinský diktátor a zločinec, který už má ruce od krve - Turčinov

Ukrajinský diktátor a zločinec, který už má ruce od krve – Turčinov

Nacista Turčynov a vůbec celá kyjevská zločinecká propaganda označuje za „teroristy“ obyvatelé Donbasu, kteří se nechtějí nechat dobrovolně vyvraždit nacistickými vojsky vyslanými z Kyjeva, aby oblast vyčistili etnicky od rusky mluvících, a brání se tomu. Ve svém prohlášení přirovnal Turčynov Donbaské oblasti ke Krymu, tudíž přiznal, že to již není ukrajinské území.

A čím se televizní kanál Iter tak strašně provinil? Nerespektoval cenzorský zákaz, že se na Ukrajině nesmí vysílat pořady s hvězdami ruského zábavního průmyslu, kterým Ukrajina zakázala vstup do země, jelikož podporují nezávislost Doněcké a Luhanské lidové republiky, tak jako návrat Krymu k Rusku a nesouhlasí s nacistickým vedením na Ukrajině.

Jedná se celkem o 14 umělců, jejich produkce nesmí být v ukrajinských médiích vysílána. Na ukrajině taktéž zakázali destíky filmů a televizních pořadu, především s Ivanem Ohlobystinem a Michalem Porechenkovem. Ti osobně navštívili Donbas a vyjádřili podporu domobrancům.