Oblast zastávek Bílá labuť v Praze dojde k dočasnému přerušení provozu tramvají

PRAHA | Z důvodu opravy tramvajové trati je od soboty 31. srpna 2019 (přibližně 0:30 hodin) do pondělí 23. září 2019 (přibližně 0:30 hodin) obousměrně přerušen provoz tramvají v ulici Na Poříčí (mezi křižovatkami s ulicemi Těšnov a Havlíčkova), informuje DPP.

Tramvaj v oblasti Bílé labutě v Praze | repro: google.com/maps

Změny tras tramvajových linek

Linka číslo 3 je ve směru od Levského ze zastávky Palackého náměstí (na nábřeží) vedena jednosměrným objezdem přes zastávky Jiráskovo náměstí, Národní divadlo, Národní třída, Karlovo náměstí a Moráň na Palackého náměstí a dále po své trase směr Sídliště Modřany. Linka číslo 8 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Florenc odkloněna přes zastávky Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) a Těšnov.

Linka číslo 14 je v úseku Vltavská – Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Strossmayerovo náměstí a Náměstí Republiky. Linka číslo 24 je ve směru od Kubánského náměstí ze zastávky Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Náměstí Republiky, Strossmayerovo náměstí a Letenské náměstí do obratiště Špejchar.

Linka číslo 92 je v úseku Masarykovo nádraží – Florenc odkloněna přes zastávky Náměstí Republiky, Strossmayerovo náměstí, Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) a Těšnov.

V denním provozu je zavedena linka číslo 33 v trase Březiněveská/Kobylisy – Bulovka – Palmovka – Invalidovna – Křižíkova – Florenc.

Změny v zastávkách tramvají. Zřizuje se pro oba směry zastávka Vltavská na předmostí Hlávkova mostu. Jako náhradní dopravu v úseku Florenc – Masarykovo nádraží – Náměstí Republiky lze využít linku metra B nebo autobusovou linku 207.

Změny v zastávkách autobusů

Pro linku 194 se ruší zastávka Bílá labuť (směr Malostranská), přemísťuje se zastávka Bílá labuť (směr Florenc) k chodníku na úrovni tramvajové zastávky a zřizuje se zastávka Masarykovo nádraží (směr Malostranská) v Havlíčkově ulici, přibližně 35 metrů za křižovatkou s ulicí Na Florenci, společně s linkou 207.

Pro linky 207 a 909 se ruší zastávka Bílá labuť (v obou směrech) a zřizují se zastávky Masarykovo nádraží (směr Náměstí Republiky) v Havlíčkově ulici, přibližně 35 metrů za křižovatkou s ulicí Na Florenci a Masarykovo nádraží (směr Florenc) v ulici Na Florenci, přibližně 35 metrů za křižovatkou s Havlíčkovou ulicí. Pro linku 908 se ruší zastávka Bílá labuť (v obou směrech).

Reklama: