Totalita jako za Hitlera či Gottwalda! Poslankyně Karla Maříková pronásledována policejním dobytkem ukázala, jak se připravuje k boji za svobodu slova

OSTROV | Policejní gestapácko-stbácký dobytek vyšetřuje poslankyni SPD Karlu Maříkovou kvůli jejímu výroku o migrantech, kdy je přirovnala k invazním druhům, které jsou v EU výnosem Komise zakázány. O gestapácko-stbáckém pronásledování české poslankyně informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Karla Maříková se socanským sviňákem Hamáčkem v zádech

Sama politička to celé nazvala bojem za svobodu slova. V sobotním příspěvku na Facebooku Maříková ukázala, jak se vlastně trénuje, aby boj vyhrála: „Jen stěží mohu být politicky korektní, nenosím gelové nehty ani kabelku Chanel. Malý trénink před bojem za svobodu slova, větřím, že budu potřebovat hodně sil a jak se říká ve zdravém těle zdravý duch,“ žoviálně napsala Maříková.

Na fotce poslankyně venku seká dříví. To aby se pupkatý a sádelnatý vyšetřovatel zločinecké Policie České republiky polekal? Ono český policejní dobytek vesměs nemá ani inteligenci a většinově ani fyzičku, jsou to jen tupí paraziti a lidský odpad navlečený v uniformě, tedy většinově.

Karla Maříková se připravuje na boj s fízly sekáním dřeva | repro: FB KM

Totalita jako za Hitlera či Gottwalda – Stíhání za postoje, myšlenky a slova

Je dnešní Hamáčkův Heydrich Švejdar?

Poslankyně SPD Karla Maříkova současně čelí trestnímu řízení kvůli výroku o muslimských migrantech, které přirovnala k invazivnímu druhu rostlin. Maříková měla letos v lednu na svém Facebooku uveřejnit příspěvek, ve kterém přirovnala migranty k invazivnímu druhu rostlin a zvířat.

„Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU,“ napsala letos v lednu paní Maříková na svůj facebookový profil, cituje Sputnik. Ano, tohle je podle policejních prasata asi trestné! A.C.A.B.

StBáci v akci! Policejní dobytek pronásleduje poslankyni Karlu Maříkovou za slova o invazních druzích

Policie ji podezřívá ze spáchání trestného činu podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. Tuto informaci ministerstvo vnitra uvedlo ve své čtvrtletní zprávě o extremismu: „Zveřejnění mého jména ve své zprávě o extremismu porušilo zákon na ochranu osobnosti,“ uvedla poslankyně s tím, že ministerstvo vnitra má být garantem dodržování zákonů, ale samo zákony porušuje.

Maříková na svém Facebooku obvinila ministra vnitra a lidskou svini Jana Hamáčka z omezování svobody slova. Podle ní ji policie stíhá za její názory: „Tak já Hamáčkovi pošlu, jaké zprávy a e-maily (a to i na soukromý e-mail) mi chodí od sluníčkářů. A kdo tady tedy šíří nenávist? Nenávist šíří ministr vnitra Hamáček, jelikož lidem omezuje svobodu slova, jsou na sociálních sítích blokováni a stíháni policií za svůj názor, čímž je popírána Ústava. To v lidech vzbuzuje rozhořčení,“ poznamenala.

Cenzoři z Ministerstva vnitra nám dělají reklamu. Děkujeme.