Na dětské oslavě ve Spojených státech postřelili sedm dospělých

CAMP SPRINGS | Na dětské oslavě v americkém Marylandu pachatel na útěku postřelil sedm dospělých lidí. Zástupce policie z Prince George’s County Nicholas Clayton pro agenturu Associated Press uvedl, že případ se stal v sobotu večer.

Police Department Prince George’s County

Ke střelbě došlo v Camp Springs na ulici Maxwell Drive v bloku číslo 6200. Šéf tamní policie Hank Stawinski na tiskové konferenci prohlásil, že na párty pro dvouleté dítě bylo přibližně dvanáct lidí, do nichž začal pachatel střílet.

Tři postřelení jsou v kritickém stavu, ale lékaři očekávají, že přežijí. Všech sedm zraněných je ve věku od 18 do 20 let. Informace o podezřelém, který je stále na útěku, zatím nezveřejnili.

Střelbě však údajně předcházela hádka, když se neznámý ke skupině lidí přiblížil. „To musí skončit. Máte narozeninovou oslavu 2 let a máte střelbu,“ řekl rozhořčený Stawinski novinářům. Vyšetřování stále probíhá, informuje wtop.com, cože je web, který není určen pro uživatele v Evropském hospodářském prostoru, jelikož se nepodřídil blbostem nařízeným Evropskou komisí.