Policie v Praze honila motorkáře

PRAHA | Policisté chtěli zkontrolovat motorkáře. Ten jim začal ujíždět po chodnících, parky a protisměry. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky chtěli ve středu 21. srpna chvilku před půlnocí zkontrolovat na sídlišti Velká Skála v Praze 8 řidiče motocyklu, informuje A.C.A.B. Praha. Buzerovat a šikanovat, chtěli zkontrolovat? Nudili se pochopové?

honil i Daněk nebo si… (???)

Motorkář podle tvrzení policejního huhlala por. Bc. Jan Daněk zprvu zastavil, počkal, až policisté začnou vystupovat z auta, ale pak vzal za plyn a začal ujíždět.

„Bezohledně ujížděl přes chodníky, parky, sídliště i v protisměrech, kdy jel rychlostí přes 140 km/h a ohrožoval všechny kolem sebe. Několikakilometrové pronásledování skončilo v parku v Čimicích, kde muž motorku položil na zem a policistům se vzdal. V tu chvíli se už do okolí stáhlo několik dalších policejních hlídek a bylo jen otázkou času, kdy motorku zastaví,“ píše zbytečná existence v policejní uniformě, jelikož při prvním loupežném přepadení, které by měl řešit by se asi pokálel do kaťat, tak jak se to kdysi stalo při první službě dnes již bývalému policejnímu prezidentovi Lessymu.

Policajti následně zjistili, že třicetiletý řidič ujížděl kvůli tomu, že, byl pod vlivem pervitinu a navíc nikdy nevlastnil řidičské oprávnění.

„Muž skončil na policejním oddělení a nyní je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí až jeden rok odnětí svobody. V tuto chvíli není vyloučeno ani rozšíření trestního stíhání o trestný čin obecné ohrožení, kdy hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi,“ vyhrožuje policejní huhlal, který navíc jako přímé vyhrožování zveřejnil i video ze zásahu na Youtube.com. Asi si Daněk něco dokazuje, jaké má mindráky? Malý penis?

A nejen hloupí policajti, ale i agresivní cyklisté. Piráti chodníku jsou všude stejní

Útok agresiviní cyklisty – piráta chodníků | repro: policie.cz


Policisté vyjížděli k řešení sporu cyklisty s řidičem, který skončil rozbitím čelního skla. Ve čtvrtek 22. srpna vyjížděli policisté z pohotovostní motorizované jednotky do ulice Klapkova v Praze 8, kde byla nahlášena hádka mezi dvěma muži. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že se jedná o spor cyklisty, který sjel z chodníku přímo před jedoucí vozidlo, informuje huhlalka pprap. Violeta Siřišťová.

„Řidič osobního auta se cyklisty lekl, musel prudce zabrzdit a přitom na něj zatroubil. Cyklistovi se to však nelíbilo a začal mu sprostě nadávat a gestikulovat. Celé to završil tím, že mu několikrát udeřil pěstí do čelního skla, které rozbil,“ píše Violeta Siřišťová na dezinformačním serveru šířící policejní propagandu.

Třiačtyřicetiletý muž je v současné době podezřelý z trestného činu poškození cizí věci, za což mu v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce až jeden rok.

A pak si dělá srandu, nebo si myslí, že píše do Dikobrazu

„Při řešení tohoto případu přišel k hlídce muž, který jim sdělil, že by potřeboval pomoc. Podle svých slov se cítil špatně, protože nenastoupil do výkonu trestu odnětí svobody. Policisté mu samozřejmě pomohli, jeho problém vyřešili a muž skončil v policejní cele,“ dělá si Siřišťová srandu? Nebo to myslí vážně.

No mohli A.C.A.B. narazit na ještě většího vola, než se jsou volové a krávy, co oblékají většinově policejní uniformy. Čest vyjímám! A co zase zavést hru: „Seber fízlovi čepici?“