Přivandrovalí cikáni neuvěřitelně terorizují obyvatele malého městečka, které přečíslili

HORN | Po nečekaném masovém příchodu více než 360 Romů z Rumunska a Bulharska do městečka Horn v Severním Porýní-Vestfálsku hrozí, že situace tam bude eskalovat. Zastupitelstvo už vyslalo oficiální výzvu o pomoc adresovanou ministerskému předsedovi zemské vlády. Odpověď zatím nepřišla, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Vzkaz cikánských parazitů

Autor článku Roman Benár píše, že 360 kusů cikánů je v městečku oficiálně přihlášeno a město jim dává sociální podporu, přídavky na děti a platí jim byty. Takže si vlastně živí paraziti, kteří je navíc terorizují a šikanují.

Téměř všechno jsou to rodinné velkoklany s mnoha cikáňáty. „Ingo Barz z městského zastupitelstva říká, že se nedrží žádných pravidel a vůbec nerespektují domácích občanů, jejich zvyky a jejich tradice. Situace ve městě je velmi napjatá – už nic není jako bývalo dříve. Lidé se znali navzájem a důvěřovali si. Kriminalita byla neznámým pojmem,“ píše Bednár.

cikáni ve svém prostředí | foto: hlavnesprávy.sk

Dále se dočteme: Před týdnem se konalo největší mimořádné zasedání městské rady v historii, na které přišlo více než 300 občanů. Něco takového tam ještě nebylo. Celé dvě hodiny přednášeli lidé své starosti, obavy a problémy – vše se týkalo cikánských přivandrovalců.

Občané vznesli četné stížnosti: Všude ve městě jsou smetí a různý odpad, zejména v blízkosti domů, kde Romové bydlí a odrazu se ve městě s jejich příchodem objevila i prostituce.

Majitel restaurace uvedl, že jistému hostovi byl před dveřmi restaurace ukradený bicykl. K jinému jeho hostu se tajně přikradlo cikánské mládě a ukradlo mu z talíře dezert.

Jedna občanka, matka dvou malých dětí si stěžovala, že na dětských hřištích jsou velmi často houpačky, pískoviště, či malé dětské kolotoče celé hodiny blokovány a obsazeny nejen nesnesitelně hulákajícími malými cikány, ale i dospělými a že je nebezpečné je požádat o to, aby je uvolnili i pro děti původních obyvatel. Další desítky podobných stížnosti si muselo zastupitelstvo poslechnout.

Reklama: