Tlupa Turků napadala a brutálně zmasakrovala 4 policajty v civilu

HAMM | Hamm je město s 180 tisíci obyvateli v německém Severním Porýní-Vestfálsku. Čtyři mladí policisté v civilu se v sobotu v časných ranních hodinách vraceli domů. V Nassauerstrasse je přepadla patnáctičlenná tlupa Turků a těžce je zranili. Na místo činu, kde leželi zranění policisté, přijely zanedlouho policejní auta a sanitky, informuje o multikulturním obohacení slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

turecké nebo arabské Německo?

Z policejní zprávy: „Čtyři našich kolegů, kteří byli ve svém volném čase soukromě ve městě, přepadla skupina 15 mužů. Všichni čtyři kolegové bylo těžce zranění. Krátce předtím přišel 19-letý mladík k policistům, protože poznal jednoho z nich, protože už měl s ním do činění kvůli tomu, že se dopustil v nedávné minulosti jistého přestupku. Dával se agresivně a policisté ho odbyli a poslali pryč.
Krátce na to se u nich objevil opět, ale už s velkou skupinou mužů a hned zaútočili na bezbranné naše kolegy. Jednoho okamžitě srazili k zemi a bezvědomého kopali do hlavy. Druhý utrpěl řezné rány a další dva četné údery pěstmi, které jim způsobily krvavé poranění. Banda po dokonání svého krvavého díla rychle zmizela …

Takže ač je brutálně bijí, tak se policejní dobytek ani neodváží zveřejnit, že se jedná o turecké parazity v Německu. „Policie však po několika hodinách zatkla dva, kteří byli podezřelí ze zákeřného útoku na čtyřech policistů. Už po krátkém čase byli ale propuštěni, protože prokurátor jim údajně nemohl nic dokázat,“ píše redaktor zmíněného slovenského deníku Roman Bednár.

Více policie nechtěla prozradit. Že věděla mnohem více, o tom svědčí to, že Bildzeitung informoval o tom, že pachateli byli Němci tureckého původu (???) Politicky nekorektně – prostě Turci. „To mluví za vše. Více k tomu není třeba dodat,“ uzavřel Bednár.

Ilustrační snímek

Reklama: