Česká televize je zločinecká organizace šířící informační terorismus

To je fakt neuveřitelná arogance! Česká televize (ČT) si stojí za tím, že cenzuruje a nebyl jsem již více než čtyři roky pozván do Otázek Václava Moravce, aby občané nemohli slyšet moje názory, přestože více než půl milionu voličů SPD platí povinně koncesinářské poplatky a tím i plat Václava Moravce a dalších.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Podívejte se, jak Česká televize odpověděla (či spíše neodpověděla) na dotaz nespokojené divačce, která se písemně zeptala, proč nebyl předseda SPD Tomio Okamura již více než čtyři roky pozván do Otázek Václava Moravce. Na rozdíl od předsedů jiných parlamentních stran, z nichž některé navíc mají i mnohem horší volební výsledek než SPD. Výmluva ČT na pozvání do jiných pořadů není relevantní, protože tam jsou samozřejmě zároveň zvaní i předsedové jiných stran. Takže je SPD tak jako tak znevýhodněna.

Ve vedení ČT jsou normální mediální podvodníci a probruselští sluníčkářští političtí aktivisté, kteří zneužívají peníze od našich voličů k jednostranné propagaci předsedů jiných politických stran jako nejviditelnějších osob za dané strany. Václav Moravec prostě nechce, aby byla SPD vidět, tak sprostě cenzuruje.

novinářská nula a jednotka bezvýznamnosti – jeden Moravec teploušský

Navíc, jak víte, neznámější moderátoři ČT Václav Moravec, Marek Wollner a Nora Fridrichová odmítají zveřejnit své platy, přestože jsou placeni z veřejných prostředků. Proslýchá se totiž, že inkasují v řádu milionů korun ročně. A jak známo, v ČT také začerňují smlouvy z dodavateli, aby se nikdo nemohl dozvědět, komu přihrávají zakázky. Proč asi?

Česká televize je předražené netrasparentní nevyvážené zmanipulované médium jednoho názorového směru a proto navrhujeme zrušit koncesionářské poplatky. Navrhujeme transformaci České televize na státní příspěvkovou organizaci jako je tomu v mnoha demokratických západních státech Evropy. A chceme, aby hospodaření ČT spadalo pod kontrolu Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), což dnes není, takže si tam můžou dělat různé čachry. Proto nesnáší vedení ČT Okamuru, protože jim chceme zkontrolovat hospodaření. Nebo ať si na sebe vydělá sama bez povinných koncesionářských poplatků.

Námi navrhované změny však blokuje hnutí ANO, ČSSD, ODS, Piráti, TOP 09, KDU-ČSL a STAN. Podpořte SPD u voleb, abychom mohli prosadit změny, zrušit povinné koncesionářské poplatky a udělat ČT znovu demokratickou a transparentní!