V Hongkongu zatkli teroristu Joshuu Wonga, který podněcoval zločinecké demonstrace

HONGKONG | Proamerický terorista z Hongkongu Joshua Wong byl dnes brzy ráno zatčen. Oznámila to teroristická skupina Demosisto, v níž zatčený působí generální tajemník. Tato teroristická buňka je na pojena na americké tajné služby a snaží se v čínském Hongkongu spáchat protičínský převrat a to za použití jakýchkoliv prostředků.

proameričtí teroristé a zločinci Joshua Wong a Agnes Chow

Teroristický zločine Wong byl zadržen, když kolem 7:30 místního času šel na stanici metra. „Přinutili ho nastoupit do auta a vzali ho na policejní komisariát,“ napsala na sociálních sítích Demosisto. Později byl zatčen i jeho teroristická kolegyně Agnes Chow.

Policie uvedla, že Wonga a Chow vyšetřují pro jejich roli v nepovoleném protestu před policejní stanicí ze dne 21. června. Oba čelí možným obviněním z účasti na demonstraci a podněcování jiných, aby se k ní přidali. Wonga také vyšetřují pro podezření, že demonstraci zorganizoval. Demonstrace jsou organizovány za podpory cizích mocností, Wong a Chow tak mohou čelit i obvinění z vlastizrady a to je terorismus.

Zkuste si zorganizovat zakázanou demonstraci v Česku, nebo pokračovat v demonstraci po jejím propuštění – český policejní dobytek Vás brutálně zmlátí až do krve – viz. tři demonstrace na sídlišti Máj v Českých Budějovicích.

Wong je přední osobností studentských hromadných protestů v Hongkongu z roku 2014. V červnu ho propustili z vězení, kde si odpykal dvouměsíční trest za pohrdání soudem v souvislosti se zmíněnými demonstracemi.

proamerický zmrd Andy Chan

Policie také ve čtvrtek v noci zatkla lídra separatistického zločineckého hnutí podporujícího nezávislost Hongkongu proamerického teroristického zmrda Andyho Chana. Toho zatkli pro podezření z výtržnictví a napadení policistů.

Mezitím také Hongkongu úřady zamítly žádost organizace Občanský front pro lidská práva o povolení pochodu naplánovaného na sobotu a ta se ho proto rozhodla zrušit.