Nepokoje v Mexiku. Negři páchají teroristickou invazi přes Atlantik a požadují volný vstup do Spojených států a Kanady

TAPACHULE | Aktuálně se stávají i Spojené státy cílovou zemí pro stále více invazních negrů z Afriky, kteří tak páchají nový typ teroristických zločinů – nekontrolovatelnou a agresivní migraci. Negři se přes Mexiko pokoušejí nelegálně vstoupit do Ameriky. „V úterý došlo k srážkám s mexickou vojenskou policií v blízkosti hranic s Guatemalou,“ píše o nové teroristické hrozbě slovenský deník HlavnéSprávy.sk.

K útokům došlo před internačními tábory pro přivandrovalé Siglo XXI v Tapachule, nedaleko guatemalské hranice. Útoky trvají už několik dní, protože podle VOA News agresivní negři požadují volný tranzit přes zemi, aby se dostaly do Spojených států (SS).Bylo by řešením je postřílet, aby tak byla invaze negerského dobytka do Ameriky zastavena?

Stovky negrů protestuje od 18. srpna za to, aby pokračovali v cestě do Spojených států a Kanady. O agrivních negrech, kterým někdo nakukal, že migrace je lidské právo a nikoliv teroristický čin, informuje France24. Stále více afrických negrů páchá migrační terorismus přes Atlantik a ne přes Středozemní moře, aby se dostali – za značnou sumu – přes jižní a střední Ameriku do Spojených států nebo Kanady. Proto je jasné, že to nejsou žádní chudáci, ale je to invaze přemnoženého negerského druhu z Afriky ke kolonizaci „bílého světa.“ Planeta opic na dohled?

„Mírumilovný“ ksicht

Násilní Negři v Tapaluche pocházejí z Demokratické republiky Kongo, Senegalu, Kamerunu, Rovníkové Guiney, Angoly a Somálska.

„Mexiko zpřísnilo svou hraniční bezpečnost na jihu poté, co vůdce Spojených států Donald John Trump hrozil zvýšením cel na mexický zboží, pokud země nic nepodnikne, aby zastavila příliv migrantů ze Střední Ameriky. Nyní Afričané očividně uvízli a budou stále více naštvaní, protože nemohou pokračovat v své nákladní cestě,“ píše slovenský deník.

Stále je více vidět, že migrace je globálně organizována. A proto by měla být již oficiálně zařazena na seznam teroristických akcí a migrující teroristé by mohli být likvidování jako islámští teroristé.

Reklama: