Šiřitel předsudečné nenávisti Kolář nepatří pod policejní ochranu, ale do policejní cely

PRAHA | Starosta Prahy 6 havloidní terorista a šiřitel předsudečné nenávisti a rusofob Ondřej Kolář (fašisté z TOP 09) dostal v pátek policejní ochranu, neboť pro postup radnice, která nechala zakrýt sochu sovětského maršála Koněva, dostával výhrůžky fyzickou likvidací. Což si možná posílal sám, aby se zviditelnit. Ale podle právníka Vyvadila, by měl být spíše Kolář podezřelý z trestných činů a měl by být policií vyšetřován a ne hlídán.

Kdy bude chtít nacista Kolář a jeho vůdce vraždit Židy?

Zahalení sochy, kterou předtím pomaloval neznámý vandal, ostře kritizovalo ruské velvyslanectví. Mluvčí radnice Ondřej Šrámek uvedl, že starosta Kolář dostal z důvodu eskalace dění kolem sochy policejní ochranu. „Chodili mu nenávistné e-maily a zprávy na Facebook hrozící fyzickou likvidací,“ řekl Šrámek, ovšem nikdo ne neviděl. A neposílali mu je z pražské farmy trollů na rozpoutání majdanu?

Úděsná nevyváženost se projevuje právě v oblasti trestního stíhání verbálních politických trestných činů. Poslankyně Maříková SPD se kvůli se objevila ve zprávě ministerstva vnitra o extremismu za druhé čtvrtletí letošního roku, pro trestný čin Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod, která měla na svém facebooku uvést: „Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území Evropské unie. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území Evropské unie,“ cituje JUDr. Jiří Vyvadil text zveřejněný poslankyní SPD.

Proč státní zastupitelství i policie nestíhají protiruského militantního xenofoba Koláře?

Dále píše: „Migrace je jeden z nejzávažnějších sociálních jevů a je pravdou, že značná část nejen českého obyvatelstva se jej obává. Příklady ze západní Evropy, ale i USA jsou děsivé. Často dochází k paralyzování státní moci, zvýšení kriminalitě, vytváření paralelních systémů islamistické samosprávy včetně používání práva šária. Zcela nesporně to díky pevnosti většiny našich politiků to zatím není palčivý problém České republiky, ale západní Evropa, USA atd, se před desetitisíci neadaptovanými imigranty neumí bránit.“

Pokud policie a topáčtí státní zástupci stíhají tuto poslankyni, jejíž příměr byl inteligentní a neškodný, proč proboha nestíhají starostu Prahy 6 Ondřeje Koláše, člena extremistické TOP 09, jehož výroky jen za poslední týdny přesahují snesitelné hranice, zejména, když je silně a s radostí zveřejňuje v médiích.
Jestli nejprve podpořil ty, kteří, kteří postříkali památník maršála Koněva, následně zabraňoval jejich odstraňování a ještě následněji nazýval tyto lidi ruskými trolly a dodal další hanlivé výroky na adresu že nebude čistit boty ruským generálům, pak budiž řečeno, že mnohačetné jednání, fanatické vyvolávání nenávisti k Rudé armádě, která nás osvobodila je trestný čin Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich +práv a svobod.
Podle Čl.21Smlouvy o přátelství a spolupráci uzavřené 26. srpna 1993 a podepsané tehdejšími prezidenty Václave Havlem (jinak to miláčkem rodiny Kolářů) a Borisem Jelcinem, se obě smluvní strany zavazují, že budou na svém území zajišťovat péči o vojenské hroby a vojenské pomníky druhé Smluvní strany, jejich udržování a přístup k nim.
“ Dočteme se.

Pak slíbil, že na havloitního teroristu Koláře podá trestní oznámení: „Ponechám si to na trestní oznámení, na které budu mít čas až v příštím týdnu, ale věřím, že se svým jednáním, kterým chce podporovat vandalismus na vojenském pomníku a rovněž dopouští i trestného činu zneužívání pravomoci úřední osoby.“

Reklama: