Americká zločinecká agrese: Okupační vojska SS zaútočila na syrský Idlib

DAMAŠEK | Američtí vojáci zaútočili na pozice údajných teroristů v okolí syrského města Idlib. Ruská média o tom informoval oficiální zástupce Centrálního velitelství Ozbrojených sil SS Earle Brown. O americké agresi informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Kdo byl cílem útoků nebylo nezávisle ověřeno.

Americký negr – okupant v Sýrii

Americký zástupce uvedl: „Operace byla namířena proti lídrům teroristické skupiny, kteří jsou odpovědní za útoky, které ohrožují americké občany a také partnery Spojených států a civilisty,“ což by mohly být i syrské vládní jednotky, jelikož vojska SS jsou agresorem a Syrská vojska mají legitimní právo vyhubit všechny americké okupanty jako potkany.

Útok byl údajně mířen na sídlo skupiny, která je spojená s teroristickou skupinou Al-Káida (ta je ale řízena CIA), kde v době útoku probíhala schůzka teroristů. Uvádí se, že bylo zabito 40 teroristů a polních velitelů, také se objevují informace, že na místě mohl být vůdce teroristické skupiny Hayat Tahrir al-Sham Abu Mohammad al-Julani, více informací o jeho osudu ale zatím není k dispozici. Přestali poslouchat americké velení, že museli být zlikvidováni.


Spojené státy (SS) svou vojenskou přítomností v Sýrii porušují mezinárodní právo. Porušují tak Chartu OSN, nerespektují svrchovanost Syrské arabské republiky a vedou tak vůči suverénní zemi útočnou válkou, který je Chartou OSN zakázána a je považována za válečný zločin.
SS vraždí v Sýrii civilisty, převážně ženy, děti a starce, kdy bombardují školy, nemocnice a jiné civilní cíle, jako i obytné domy, čímž páchají v Sýrii další válečný zločin – Válečný zločin proti lidskosti.
Koalice SS drží v koncentračním táboře uprchlé civilisty na území Sýrii, kteří slouží živý štít pro jejich ochranu a pro ochranu spojenců Spojených států z řad teroristických organizací jako je Islámský stát, Front an-Nusrá, či Bílé přilby.
Bílé přilby za pomoci vojsk SS páchají v Sýrii útoky chemickými zbraněmi, které pak svalují na syrskou regulérní armádu. Dále pak natáčejí propagandistická videa, kde předstírají používaní chemických zbraní legitimním syrským režimem. Páchají tak zločiny informační války, dezinformace a šíří lži a to vesměs za pomocí zločineckých mediální organizací a agentur: CNN, BBC, AP, AFP a další.
Vůdci SS, kteří se na okupaci Sýrie a páchání tam válečných zločinů (Barack Hussein Obama a Donald John Trump) by měli být postaveni před válečný tribunál jako nacisté v Norimberku a měli by být po tradici řádně odsouzeni k trestu nejvyššímu. Vzhledem, že jsou občany Spojených států, kde platí i trest hrdelní, tak k němu.