Polská hloupá rusofobie a protiruská propaganda jako vrcholek omezenosti

MOSKVA | Marija Vladimirovna Zacharova tvrdě reagovala na to, že Polsko nepozvalo Rusko na akce konané u příležitosti výročí začátku 2. světové války, v té souvislosti odmítl účast i pozvaný Alexandr Grigorjevič Lukašenko, jako projev solidarity se svým protějškem Vladimirem Vladimirovičem Putinem.

Takhle malý mozeček má Szymon Szynkowski vel Sęk! Takhle malý: A možná ještě menší!

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak tisková mluvčí zahraničního resortu Ruské federace okomentovala rozhodnutí Polska, které se týkalo toho, že delegace z Ruska nebyla pozvána na akce konané u příležitosti výročí začátku 2. světové války, kdy tuto pozici označila za hloupou.

V neděli 1. září se v centru Varšavy konala vzpomínková akce, která se konala u příležitosti 80. výročí vypuknutí 2. světové války. Na dané akce však Polsko nepozvalo ruskou delegaci, i když pozvalo všechny své současné spojence v Severoatlantické aliance, EU, a to včetně Německa, které danou válku rozpoutalo. Polská logika? Ne omezenost nosofobních idiotů, s agresorem se slaví začátek války a na osvoboditele se plive.

Polské přepisování dějin?

Szymon Szynkowski vel Sęk – mentálně retardovaný rusofob

Zacharova, Marija Vladimirovna upozornila na prohlášení náměstka ministra zahraničních věcí Polska, Szymona Szynkowského vel Sęka (narozen 1982, takže už dobře vymytá hlavička), v rozhlasu Radio Maryja.

Szynkowski tehdy prohlásil, že Rusko není pozváno na danou akci proto, že země byly v této době vybrány na základě „současných kritérií“, což je v rámci přepsání dějin to, že na osvoboditele se plive a s německým agresorem se slaví.

Diplomat mimo jiné dodal, že chce Polsko vzdát hold památce tragických událostí v „duchu historické pravdy“, v čemž Rusko údajně vůbec není zainteresováno. Takové prohlášení mohl učinit jen totální idiot, který byl zbaven svéprávnosti a nikoliv zastávat post v diplomacii.

„Varšava mění svůj přístup k historickým otázkám,“ přiznal polský mentálně retardovaný diplomat. Před deseti lety byl totiž Vladimir Vladimirovič Putin jedním z hlavních hostů akce.