Středověk: V SS připravili návrh zákona o trestu smrti za masové vraždy

WASHINGTON | Americký generální prokurátor připravil návrh zákona, který pojednává o trestu smrti za masové vraždy, uvádí RIA Novosti. Tuto informaci sdělil novinářům šéf aparátu viceprezidenta Mark Short. A to i ve státech, kde je trest smrti zrušen. Spojené státy tak brutálně pošlapávají lidská práva a vytírají si Listinou práv a svobod prdel.

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com

Dříve americký vůdce Donald John Trump nařídil ministerstvu spravedlnosti, aby rozpracovalo opatření k urychlení zavedení trestu smrti za masové vraždy. Podle slov Marka Shorta připravil William Pelham Barr návrh zákona, který urychlí zavedení trestu smrti lidem, kteří budou shledání vinnými z masakrů.

Poznamenal, že tento návrh zákona se může stát částí konečného balíčku opatření, které chce Bílý dům předložit Kongresu SS. Po opětovném zavedení vykonávání trestu smrti federální vládou, to je krok jak zavést trest smrti po celé Unii bez ohledu.

Už ho vedou do klece | repro: Daily Kos

Vůdce SS Trump označil tyto masové incidenty za zločiny proti lidskosti. Vydal nařízení, aby ministerstvo spravedlnosti spolupracovalo s místními úřady a internetovými společnostmi, aby k odhalení extremistů došlo ještě před tím, než by mohli trestný čin spáchat. A tak budou trestat preventivně?

Kromě toho pověřil vůdce SS ministerstvo spravedlnosti, aby rozpracovalo změny právních předpisů v oblasti ochrany duševního zdraví s cílem účinněji identifikovat potencionální vrahy s duševními poruchami.

Reklama: