Andy Babiš je v Turecku u prašivého psa

PRAHA – ANKARA | Andy Babiš bude dnes jednat s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoğanem. Cílem návštěvy je posílit vzájemné vztahy a vyměnit si názory na evropské i mezinárodní otázky. Na cestě do Turecka předsedu vlády doprovodí ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček a podnikatelská delegace. Informuje oddělení propagandy a tvorby kultu osobnosti Velkého Andyho s malým… při Úřadu vlády.

Alláhu, co to sem jede za…

Soudruh Babiš odcestoval včera na oficiální návštěvu Turecka. Během této cesty navštíví Ankaru a Istanbul. V úterý bude premiér Babiš jednat s prezidentem Turecka Recepem Tayyipem Erdoganem například o podpoře vzájemné obchodní výměny, spolupráci v oblasti migrace či boji s terorismem, dále navštíví mauzoleum Mustafy Kemala Atatürka, bude jednat s předsedou parlamentu Turecka Mustafou Sentopem a později s ministryní obchodu Turecka Ruhsar Pekcan.

Během své středeční návštěvy v Istanbulu se bude Babiš zabývat především ekonomickými tématy. Zahájí ekonomické fórum a navštíví Teknopark Istanbul. Dále bude jednat s guvernérem Istanbulu Alim Yerlikayaem. Slavnostně zahájí potravinářský veletrh CNR FOOD Istanbul 2019, kde později otevře i český stánek a setká se se zástupci sedmi vystavujících českých společností.

Prasečí rypák jako vůdce mu-slimáků

Jan Böhmermann:
Vocas, srab a delikvent
je Erdogan, turecký prezident.
Po kebabu tolik smrdí,
že i prase lépe prdí.
Je to muž, co bije dívky,
jen gumovou masku nasadit.
Nejraději sám kozy mrdá,
menšinám však volnost nedá.
Kurdy vraždí, křesťany bije,
přitom dětské porno na videu sleduje.
Večer ale nejde spát,
od sta ovcí nechá si ho felovat.
Jo, Erdogan je kol a kolem
prezident s malým pérem.
Turci to všichni vědí,
že ho, vola, kole svědí.
Od Ankary po Istanbul každý ví,
že je buzna, perverzní, zoofil –
Recep Fritzl Priklopil.
Hlava úrázdná, koule scvrklé,
hvězda hromadných šukacích párty,
dokud ho nepálí čurák uvnitř.
To je Recep Erdogan,
prezident Turecka.