Jak si Soros nakupuje své prodejné děvky. Vypsal konkurz na trollí farmy v Česku

OSTRAVA | Dnes nám do e-mailu vydavatele dorazil velice zajímavý e-mail od Nadace OSF. V e-mailu nabízejí 30 tisíc € na dva roky na budování a provozování trollí farmy, šíření dezinformací, propagandy, lží, manipulací a šíření nacistické ideologie liberální demokratury.

George Soros na odstřel?

Přinášíme Vám kompletní citaci e-mailu, tak jak nám byl zaslán sorosovým poskokem Michaelem Adamcem, který si ani neověřil, že posílá e-mail tzv. na druhou stranu fronty. Proto si tento únik užijete se všemi finesy jejich novořeči.

Začátek citace: „Milé kolegyně, milí kolegové, dnes jsme v Nadaci OSF vyhlásili grantovou výzvu v rámci nového programu Stronger Roots. Jeho cílem je posílit odolnost a stabilitu neziskových organizací v Česku, Maďarsku a na Slovensku. Přemýšlíte, jak přiblížit vaši neziskovou organizaci lidem, jak zvýšit počet svých příznivců a podporovatelů a jak je více přitáhnout ke své práci? Pak neváhejte a žádejte.

Ve výzvě podpoříme neziskové organizace, které chtějí aktivně oslovovat občany a vytvářet si pevnější vztahy se svými příznivci a podporovateli. V angličtině se pro toto cílené budování okruhu příznivců používá název “constituency building”.

A na co zaměřit projekty? Můžete se soustředit například na uspořádání veřejné kampaně, crowdfunding, vytvoření a realizaci nové komunikační či fundraisingové strategie, profesionalizaci práce na sociálních sítích, vytvoření systému vztahů s individuálními dárci, transformaci organizace s cílem lépe reflektovat potřeby svých klientů a mnohé další aktivity.

O dvouletý grant ve výši až 30 000 eur mohou žádat neziskové organizace jakéhokoliv zaměření (lidskoprávní, environmentální, vzdělávací, sociální atd.) a velikosti. Velmi ale uvítáme především projekty lokálních a regionálních organizací! (Následuje tlačítko „Chci si zažádat o GRANT „, pozn. aut.)

Uzávěrka výzvy je 15. října 2019 ve 13:00. Žádosti se podávají online v angličtině. Více informací o tom, jak a na co podat žádost, najdete zde. Připravili jsme pro vás i informační semináře v Praze a Brně, kde se dozvíte více o pravidlech a obsahu grantové výzvy.

Program Stronger Roots v Česku, Maďarsku a na Slovensku společně realizují Nadace OSF, Glopolis, Nadácia otvorenej spoločnosti a NIOK Foundation.

S otázkami k výzvě se ozvěte na e-mail [email protected]
A pokud víte o nějaké jiné organizaci, kterou by tato výzva mohla zajímat, budeme rádi, když tuto informaci pošlete dál.

Těším se na vaše projekty a přeji pěkný den,

Michael Adamec,“ konec citace. A tady ještě přiložený odkaz na zobrazení e-mailu v internetovém prohlížeči.