Zastaví Královna další odklad Brexitu a vyvede svou zemi a lid z bruselského otroctví?

LONDÝN | Demokracie zažívá v Británii největší úpadek v tomto století, jaký země zažila. Většina Britů rozhodla o odchodu země z Evropské unie, který podle Smlouvy o unii měl proběhnout letos na jaře. Pomalu je podzim a eurofilní struktury v Británi brání odchodu země z bolševické unie.

Britská královna Alžběta II. a Alexander Boris de Pfeffel Johnson

Obnoví v zemi demokracii zásah Jejího Veličenstva Alžběty II., která může odmítnou zákon, který ukládá britskému prvnímu ministrovi žádat v Bruselu o další odklad?

Sněmovna lordů podle očekávání v pátek schválila návrh zákona, který má zabránit odchodu Velké Británie z Evropské unie bez dohody. Legislativní návrh ve středu již schválila Dolní sněmovna. T

Teď ho musí stvrdit také královna Alžběta II, ta ale před tím vyhověla, že bude činnost parlamentu pozastavena na žádost premiéra Alexandera Borise de Pfeffel Johnsona, ovšem britští poslanci, kteří si vůli lidu vyjádřenou v referendu vytřeli zadnice, přijali rozhodnutí ještě před pozastavením své činnosti. Odmítne tento zákon Její Veličenstvo a vyvede tak na přání svého lidi zemi z Bruselské říše?