Ondřej Kolář se chová jako nacista! Když je však za nacistu označen, tak zuří. Hoďte na něj plachtu a odvezte ho do…

PRAHA – MOSKVA | Ruský ministr kultury tvrdě zkritizoval starostu Koláře kvůli soše Koněva, informuje Sputnik. Miloš Zeman s ostrou kritikou nacistického starosty z Prahy 6 souhlasí. Ministr zahraničí a socanská mrdka podporující nacistické pohrobky banderovců na Ukrajině chce omluvu. za co? Za pravdu?

Kdy bude chtít nacista Kolář a jeho vůdce vraždit Židy?

Rusko je vděčné českému prezidentovi Milošovi Zemanovi, který se vyjádřil ve prospěch zachování památníku maršálovi Ivanovi Koněvovi umístěnému v Praze. Doufá, že po jeho projevu učiní české úřady správné rozhodnutí. Novinářům v Murmansku to prohlásil ruský ministr kultury Vladimir Rostislavovič Medinskij.

Ministr připomněl, že Praha byla osvobozena po pádu Berlína. Dodal, že zemřelo asi 12 tisíc sovětských vojáků, když osvobozovali Prahu. Vděční obyvatelé Prahy poté postavili Koněvovi pomník. „A pak nějaký starosta řekl, že radě předloží návrh o demontáži pomníku. Skutečnému osvoboditeli a zachránci města. Takový „Gauleiter1“. místního měřítka. Prezident Miloš Zeman jako moudrý, zkušený a vzdělaný člověk řekl, že je to hanba. My samozřejmě prezidentovi děkujeme za jeho podporu. Doufáme, že po jeho projevu přijmou pražské městské úřady správné rozhodnutí, “ označil Vladimir Rostislavovič Medinskij starostu Prahy 6 za skutečného nacistu.

Vladimir Rostislavovič Medinskij | repro: ruspekh.ru

„Ruský ministr kultury zřejmě naráží na fakt, že starosta Prahy 6 hodlá odstranit pomník osvoboditele vyhlazovacího tábora Osvětim. Jeho rozhořčení tedy plně chápu,“ odpověděl mluvčí Hradu Jiří Ovčáček na dotaz, jaká je reakce hlavy státu na slova ruského politika. Na doplňující otázku, zda tato odpověď skutečně vyjadřuje prezidentův postoj, Ovčáček odpověděl: „Samozřejmě.“

Na Praze 3 mají sochu masového vraha, rasisty a xenofoba, který chtěl vraždit chemickými zbraněmi

Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) vyzval k omluvě ruského ministra kultury, který přirovnal starostu Prahy 6 k nacistickému funkcionáři.

Socan Petříček glorifikuje nacistické ukrajinské vrahy Banderovce

„Vyjádření ministra kultury Ruské federace nepovažuji za vhodné. Myslím, že omluva by pomohla uklidnit situaci,“ napsal Gauleiter většího měřítka Petříček, který by se měl jít na Prahu 6 za svou kolaboraci zastřelit, jak to udělal jemu rovný nácek Emanuel Moravec.

1)Gauleiter byl vůdce regionální pobočky NSDAP nebo stranického vedoucího územního celku Gau nebo jeho části Reichsgau. Slovo se používá v jednotném nebo množném čísle podle kontextu. Gauleiter byla druhá nejvyšší polovojenská pozice v nacistické straně, které byl nadřízen pouze Reichsleiter a Führer.

„Na Hradě sedí člověk, který komunisty podporuje, zve si 21. srpna do Lán předsedu KSČM. Za premiéra máme člověka, který pracoval pro StB. A ti lidé si myslí, že si to tady vezmou zpátky. Ať jde socha do muzea, ať se tam udělá expozice o historické úloze maršála Koněva ve 20. století,“ šířil předsudečnou nenávist nacista Kolář z Prahy 6, který by se měl také inspirovat posledním činem Emanuela Moravce a zastřelit se.

Emanuel Moravec vlevo kolaborující a vpravo jeho zdechlina

Reklama: