Islám nám vyhlásil válku a vláda nám brání se bránit!

Znalec islámu Lukáš Lhoťan upozornil, že masová migrace a porodnost jsou ortodoxními muslimy (kterým se někdy říká islamisté) používány jako vysoce sofistikovaná zbraň hromadného ničení. Muslimové říkají, že nás pomocí muslimských imigrantů a muslimských dětí doslova „udupou“!

Tomio Okamura |reprofoto: FB

Nejznámější zastánkyní této teorie je americká politoložka Kelly Greenhilová, která o tomto tématu napsala i knihu pod názvem „Zbraň masové migrace“. Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic. Rovněž podporujeme rození českých dětí formou výrazného snížení daní pracujícím rodinám s dětmi a zavedením výhodných novomanželských půjček.

Mezinárodní unie muslimských duchovních – ortodoxně muslimská organizace s vlivem Muslimského bratrstva a podporovaná nynějším islamistickým režimem v Turecku – opakovaně zveřejnila na internetu text pod názvem „Mít děti a vzdělání představují ten nejmocnější džihád“ od šéfa této unie Dr. Ahmada Al-Raissouniho, který vyzývá muslimy k neomezené porodnosti, neboť neomezená porodnost muslimů je nástrojem prosazení nadvlády islámu.

Al-Raissouni například napsal, že zatímco kdysi docházelo k válkám a dobýváním a konverzím k islámu, dnes je méně konvertitů a „není jiná možnost než produkovat potomstvo za účelem zachování islámu a rození muslimů. Mít děti je proto džihád pro Alláha a náboženství.“

Muslimský duchovní Muhammad Ajíd v třetí nejposvátnější mešitě muslimů al-Aksá v Jeruzalémě vyzýval k využití masové migrace uprchlíků a smíšených manželství s Evropankami k ovládnutí Evropy a nastolení islámských zákonů. Muhammad Ajíd hovořil o dobytí Evropy skrze smíšená manželství s Evropankami a plození dětí muslimy. „Dá-li Alláh, budeme po nich dupat našima nohama … budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! My je (uprchlíky) pak seskupíme ve jménu Chalífátu. A řekneme Evropě: ‚To jsou naši synové! Nechte je na pokoji nebo k vám pošleme bojové šiky! A my vás, s Alláhovou pomocí, udupeme!‘“ Počátkem roku byl na internetu zveřejněn překlad přednášky muslimského duchovního z Jeruzaléma, který také hovořil o významu migrace a porodnosti jako nástroje nastolení islámského režimu v Evropě. „Německo a Francie začaly stárnout v tom smyslu, že jejich mladí lidé nepovažují manželství za něco žádoucího. Zdejší lidé, zejména mladí, se na rozdíl od muslimů začali vyhýbat manželství. Říká se například, že v roce 2050 muslimové ve Francii převýší počet Francouzů. Nejsou to však tato čísla, na která se spoléháme, když chceme, aby se Francie stala islámskou zemí. Spoléháme se na to, že muslimové musejí mít zemi, která přebere islám,“ řekl duchovní Abu Taqi al-Dín al-Dari.

Václav Cílek na toto téma v roce 2015 napsal pro web Echo24.cz komentář, kde uvedl: „Nedokážu říct, nakolik je současná migrace spontánní či zneužitá, ale je prakticky jisté, že nejpozději po letošní utečenecké krizi ji začnou bezpečnostní složky mnoha států považovat nejenom za bezpečnostní hrozbu, ale také za možnou zbraň. Je to ideální laciný nástroj destabilizace třeba kusu Evropy, kdy vítězství v tomto hybridním druhu války získáte pomocí manipulace na internetu, aniž byste potřebovali armádu. Stačí vytrvale šířit zprávy o štědré výši sociálních dávek, bytech přidělovaných zadarmo a k tomu přidat mapu trasy, ceníky převaděčských organizací a optimistické pokyny. Nepřátelská země může kapitulovat, aniž by v ozbrojeném konfliktu ztratila jediné letadlo či tank.“

Válka s vetřelci

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Navrhli jsme již zákony zakazující islámské zahalování na veřejnosti a zakazující propagaci nenávistné islámské ideologie. Hnutí SPD má v programu velmi výraznou finanční pomoc pracujícím rodinám s dětmi. Pro tyto rodiny s dětmi máme připravené výrazné slevy na dani z příjmu – 50 % u prvního dítěte, 60-70 procent u dvou dětí a rodina se třemi a více dětmi nebude platit žádnou daň z příjmu.

Již rok vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM blokuje ve Sněmovně návrh zákona z pera SPD na zákaz propagace islámské ideologie v ČR a na zákaz islámského zahalování. Přitom stejný zákaz zahalování již přijalo Rakousko, Dánsko, Francie a další evropské země. Souhlasíte s SPD nebo s vládními či sluníčkářskými stranami? Prosím podpořte SPD ve volbách, abychom měli větší sílu!

Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše domovy, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek.

Vepř šoustá Mohameda | foto: freedomdaily.com