Němci se bojí. Německé domácnosti skupují zbraně

BERLÍN | Sau Merkel se raději stará o dobro přivandrovalých hrdlořezů, než aby se starala o bezpečnost původních občanů Německa. Vůbec jí nevadí, že obavy a strach občanů v posledních letech extrémně narostly. Němci to řeší vyzbrojováním se a skupováním zbraní a střeliva.

Ilustrační snímek

Jak informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak vůdkyně Merkel zcela ignoruje obavy občanů a vůbec se k tomu nevyjadřuje, ačkoli to už veřejně tvrdí i někteří vysoce postavení příslušníci německé policie a píší o tom dokonce i některé mainstraemová média, jako např. Rheinische Post.

Počet občanů, kteří vlastní zbrojní průkaz v Německu se velmi zvýšil. Zatímco v roce 2014 jich bylo jen 260 tisíc, tak začátkem tohoto roku jich bylo již téměř o 150 procent více.

GDP – Odborová organizace německé policie hovoří otevřeně o latentních pocitech obav a nejistoty, které má německé obyvatelstvo. GDP přitom klade důraz na to, že zde mluví o celém německém obyvatelstvu a nikoli o nějaké jeho části.

Die Hexe Merkel fliegt auf einem Besen | Čarodějnice Merkel letí na koštěti

Prezident GDP Oliver Malchow vysílá jasné signály vůdkyni a její vládě: „Nejpozději od pamětní slivestrovské noci v Kolíně n. Rýnem, na staničním náměstí před Dómem v roce 2015, kdy skupiny mladých mužů z arabských a severoafrických států znásilňovali a obtěžovali ženy, se cítí lidé v Německu stále více znejistěni a ohrožení.“ Merkel však cynicky ignoruje Malchowovo naléhavé poselství a věnuje se jiným věcem.

Malchow zcela zbytečně dále vůdkyni vyzývá: „Velké přibývání zbrojních průkazů ustrašených občanů jasně signalizuje, že musíme pracovat na tom, abychom německým občanům opět vrátili pocity jistoty a bezpečí.“

Sau Merkel to pochopitelně musí ignorovat, vždyť Malchow v podstatě říká přesně to samé, co tvrdí i AfD. „Kromě toho, pokud by reagovala na jeho výčitky a musela přiznat, že má pravdu, tak by zároveň musela přiznat i to, že jsou to všechno jen důsledky její uprchlické politiky,“ píše autor článku Roman Bednár.

Reklama: