Policejní dobytek si bude vozit své smradlavé prdele v nových autech

PRAHA | V pondělí v 10 hodin byla na půdě Vyšší policejní školy a Střední policejní školy MV v Praze představena nová vozidla Policie ČR, která budou sloužit policistům v přímém výkonu služby, informuje server policejní propagandy policie.cz.

Za volantem byl policejní dobytek?

Na základě uzavřené rámcové dohody mezi Ministerstvem vnitra a Škoda Auto, a.s. bude dodáno celkem 865 kusů automobilů v barvách Policie ČR. Ministr vnitra a šiřitel předsudečné nenávisti Jan Hamáček uvedl: „Rád bych poděkoval všem, kteří se na tomto tendru podíleli a umožnili tak páteční podpis smlouvy s vítězem.“

„Vozidla jsou vyhotovena ve třech provedeních, které reflektují jejich budoucí nasazení. Vozidla určená pro pořádkovou policii, budou primárně využívána na obvodních a místních oddělení. Vozidla určená pro dopravní policii mají upravený úložný prostor, který slouží pro umístění např. laserového měřiče rychlosti, platebního terminálu, defibrilátoru, zastavovacích pásů apod. Dále jsou vozidla vybavena pracovní deskou, která může sloužit policistům pro případnou administrativu,“ stojí na webu novodobého gestapa na potlačování svobod občanů.

Dále pak absolutně neužitečná a zbytečná policejní huhlalka kpt. Hana Rubášová z policejního prezídia píše: „Vozidla pro tzv. prvosledové hlídky jsou vybavena policejním rámem, schránkou pro bezpečné uložení dlouhých zbraní (samopalů) a prostor pro další speciální vybavení (medik trauma bag, balistické vybavení, zastavovací pás, apod.)“Dodáním těchto služebních vozidel dochází k zahájení obměny současného vozového parku Policie ČR, který je z nemalé části za hranicí své životnosti.

Policejní pochop Jan Švejdar uvedl: „Jsem velice rád, že po dlouhých letech se podařilo dokončit zakázku na nákup vozidel pro přímý výkon služby. Jsme na začátku cesty, ale i díky navýšení rozpočtu policie na příští roky věřím, že se obměnu nevyhovujících služebních vozidel podaří dokončit.“

Je dnešní Hamáčkův Heydrich Švejdar?

Reklama: