Neví proč, ale tvrdí, že nabarvené ptáče je nadčasové a má ohromný přesah

PRAHA | AKTUALIZOVÁNO (24. 9. 2019) | Herec plytkých rolí Radim Fiala vypráví se zaujetím filmu Nabarvené ptáče. O nápadu, jak vznikl, jeho výrobě i dopadu na společnost. Fiala film považuje za nadčasový, aktuální a velmi důležitý, informuje server VIPosobnosti.cz o video-rozhovoru Aleny Hájkové, který vedla s hercem Radimem Fialou. Čím důležitý to už však vysvětlit neuměl. No ono havloidi umí chválit proamerické trolly… Marhouly…

Zde původně byl „frame“ s odkazem na veřejné vysílání Yotube.com daného rozhovoru, který můžete spatřit ZDE, ten byl stažen na popud samotného herce plytkých rolí Radima Fialy, že nechce, aby byl přístupný na našich stránkách. Nemá sice k tomu žádného oprávnění, jelikož byl autory rozhovoru1 spraven, že bude video publikováno na veřejné počítačové síti (internet) na youtube.com a na na webu VIPosobnosti.cz; vzhledem naší znalosti a nabubřelosti havloidní scény v České republice, nechceme dělat autorce rozhovoru nepříjemnosti, tak neoprávněné a hloupé žádosti herce plytkých rolí a tupých nekonečných seriálů Radima Fialy vyhovujeme; Náš čtenáři sám si vyhodnotí, zda je mu takový herec hoden, který jimi pohrdá. Nebo jak jinak to komentovat?

„O čem vypovídají mediální titulky, jak vznikl nápad na tento film a jak jej prožívá Radim Fiala se dozvíte v rozhovoru pro VIP osobnosti TV,“ citujeme web VIPosobnosti.cz, který je přístupný na veřejné počítačové síti (internet) s přihlédnutím na úřední a zpravodajskou licenci1.

Herec Radim Fiala | reprodukovaný ořez fotografie | Zdroj: youtube.com (VIP osobnosti TV) | Pořízeno z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském


1) O rozhovoru informujeme s vědomím autorky, ač si to však nepřeje a není to projev její vůle, ale na základě publikování informací z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském.

| Původně vydáno 13. září 2019

Reklama: