Spadla klec. Čapí hnízdo vyřešeno; Zločiny vlády nekončí

Ukončení trestního stíhání premiéra Babiše je zpráva, která vyjasňuje celou situaci a odstraňuje problém České republiky, kdy premiér země byl trestně stíhán.

Tomio Okamura | repro: FB TO

Hnutí SPD vždy trvalo na odpovědném prošetření celé věci a nepropadalo laciné osobní hysterii k osobě premiéra. Hnutí SPD nepodpořilo a nepodporuje vládu premiéra Babiše z konkrétních a zásadních důvodů – jde o koaliční spolupráci s neomarxistickou probruselskou ČSSD, podporu paktu o uprchlících, podporu Istanbulské smlouvy, dluhové hospodaření, nákup drahých expedičních zbraní, záměr zvýšit věk odchodu odchod do důchodu, zvyšování daní, vyplácení dávek nepřizpůsobivým, pokračování v inkluzi ve školství a podpora neziskových organizací s politickým a ideologickým programem.

Vláda odmítá naše návrhy zákonů proti islamizaci, lichvě na pomoc lidem v dluhových pastech nebo návrhy usnesení sněmovny bránící vydávání majetku zabaveného na základě Benešových dekretů kolaborantům a zrádcům či odmítá požadovat reparace po Německu. V této souvislosti je pro náš vztah k vládě nepodstatné rozhodnutí státního zastupitelství o podání, nebo nepodání žaloby na premiéra či o jeho stíhání.