Bude Slávek Sobotka sedět v kriminále až zčerná i jeho pleš?

Vysloužilý premiér a dentální model na plný úvazek Bohuslav Sobotka může opět směle a bez zábran vyrazit mašírovat do ulic. Doporučuji vzít si na cestu transparent, mávátko, píšťalku a přibrat do týmu kamarády od Bakaly a z Lidového domu, což občané jistě ocení.

Jan Kopal | foto: Ivana Haslingerová

Pokud totiž dojde ke stíhání Bohuslava Sobotky v cause OKD, bude se nacházet ve stejném procesním postavení, jako se nacházel premiér Andrej Babiš. Může s chvilkaři, havloidní pakáží a dalšími politickými placenými vykuky plnit Letenskou pláň či telefonní budku (dle účasti jeho věrných nohsledů), bičovat kulturní frontu k silným výrokům a veřejně trhat Ústavu a další právní normy, které byl jako premiér zvyklý ohýbat dle politického zadání svých loutkovodičů.

Pokud hádáte, že k tomu nedojde, tak hádáte správně. A Bohouš Sobotka nám znovu potvrdí, že jeho přezdívka Sralbotka sedí jako prdel na hrnec. Zbabělec jednou, zbabělec navždy! Z ubožáka a přizdisráče se charakter a hrdina nikdy nestane, i kdyby si ho Jan Kraus zval do své show každý týden.

Na fotografii může být spocená zbabělá krysa nebo Slávek Sobotka. Vyberte si | foto: cs.sputnik.com

Reklama: