Lékaři bez hranic se stali teroristickou organizací

Pašování je nedovolená přeprava předmětů, látek, informací nebo lidí, přes platné mezinárodní hranice, což je v rozporu s platnými zákony všech zemí světa!

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Pašování lidí přináší obrovské finanční prostředky zločineckým skupinám, které migrantům ukládají za své služby vysoké poplatky. Tyto služby jsou také dotovány krycími nadacemi, fondy a neziskovými organizacemi.

Zpravodajské tajné služby zaznamenaly, že obchodníci s drogami a jiné zločinecké organizace přecházejí na lidský náklad – pašování lidí, aby získali větší zisk s menším rizikem.

Je to nadnárodní zločin. V současné době se ekonomická nestabilita jeví jako hlavní důvod nelegálního migračního hnutí po celém světě. Pašeráctví a obchodování s lidmi. (ZDE)

Lékaři bez hranic« se zařadili mezi nehorší zločinecké organizace světa!!! Pašují lidi přes hranice. Je lhostejné, jak tomu říkají. Zda mezinárodní humanitární pomoc, nebo záchrana tonoucích, případně podpora lidem v krizi. Jsou to zločinci. Dokonce se svými činy chlubí a stále žebrají u vás o peníze!