Vysmátý StBák: Už nejsem trestně stíhaný, tři a půl roku mediálního pekla skončilo

PRAHA | Ekonomický přivnadrovalec ze Slovenska do Prahy, uchvatitel moci, dojič dotací, bývalý StBák a hlavně chumaj Andy Babiš, který je vůdcem sekty ANOistů, kteří jsou Svědci Babišovi, zastavení svého trestního stíhání neřeší ohledně „čapáku“, ale je rád, že Česká republika již nemá trestně stíhaného premiéra. Andy Babiš to uvedl v rozhovoru pro deník Právo.

Andy Babiš se směje | repro. FB AB

Zopakoval, že kauza Čapího hnízda je uměle vykonstruována, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Ačkoli pátek třináctého, tak musí být pro Babiše jedním z nejšťastnějších dnů jeho života, ukončení trestního stíhání údajně neřeší.

V pátek 13. září, kdy městské státní zastupitelství v Praze oznámilo verdikt, měl mít vůdce ANOistů Babiš na programu důležitější agendu.

Andy Babiš

„Neměl jsem čas se o to zajímat, ráno jsem řešil platy, pak jsem byl na Zahradě Čech, která mě neskutečně pozitivně nabila, pak jsem jednal se zdravotními pojišťovnami. Když jsem se to dozvěděl, tak jsem jen volal advokátům, jestli došlo rozhodnutí státního zástupce,“ uvedl chumaj ze Slovenska Babiš.

„Samozřejmě že jsem rád, že už nejsem trestně stíhaný, jak s oblibou říkali vybraní novináři, někteří politici a moji nepřátelé. A jsem rád, že ČR už nemá trestně stíhaného premiéra,“ uzavřel Babiš vysmátý, jako lečo z konzervy.