České televize nemůže přijít na jméno Soukupovi a jeho TV

Součástí služby naší veřejnoprávní (tedy pouze podle názvu) je nestranně a nezaujatě informovat o dění v České republice i zahraničí. V publicistických pořadech a politických debatách nastavila ČT laťku tak nízko, že už jí nikdo nemůže podlézt. Servilita, stupidita a debilita, to jsou 3 základní úhelné pilíře ideocentrály z Kavčích hor.

Jan Kopal

Ve zpravodajství dokazuje, že i zjevné a ověřitelné věci podává způsobem minimálně zavádějícím. Pokud někdy musí informovat o výrocích pronesených u Jaromíra Soukupa a na půdě jeho TV Barrandov, tak mluví o nejmenované soukromé televizi. Přitom u Primy a Novy se jmenovat nebojí.

Je zjevné a evidentní, že se Česká televize bojí svého konkurenta Jaromíra Soukupa a jeho TV Barrandov natolik, že ve vysílání nesmí název této stanice zaznít ani náznakem. Nebo se už chytré a pomazané hlavy inspirovaly Harry Potterem a pojmenováním lorda Voldemorta (ten, jehož jméno se nemůže vyslovit). Každopádně zase o důvod víc, proč neplatit koncesionářské poplatky proradné a prolhané ČT.

Reklama: