Vůdce SS Trump zveřejnil seznam kandidátů na post poradce pro rozpoutání války

WASHINGTON | Vůdce Spojených států (SS) jako vrcholný představitel amerických teroristických sil Donald John Trump v úterý řekl, že v současné době uvažuje o pěti lidech, kteří by ve funkci poradce Bílého domu pro rozpoutání III. světové války mohli nahradit odvolaného lidského zmrda Johna Boltona.

DJ Trump na palubě Air Force One se učí počítat na prstech rukou | repro: cheatsheet.com

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. s odkazem na americkou tiskovou agenturu AP, která za II. světové války šířila i propagandu nacistického Německa pod vedením vůdce Adolfa Hitlera z pera Josepha Goebbelse, tak vůdce SS Trump na palubě prezidentského letadla Air Force One řekl, že do užšího výběru kandidátů se dostali Robert O’Brien, Ric Waddell, Lisa E. Gordon-Hagerty, Fred Fleitz a Keith Kellogg.

Vůdce DJ Trump poté, co minulé pondělí (9. září) odvolal Boltona, řekl, že nového poradce by chtěl jmenovat tento týden. Funkci dočasně zastává Charles Kupperman.

O’Brien působí jako mimořádný pověřenec vůdce SS pro záležitosti rukojmích; Waddell je poradcem předsedy sboru náčelníků štábů a v letech 2017-2018 byl zástupcem poradce pro rozpoutání války; Gordon-Hagerty v současnosti působí jako náměstkyně ministra energetiky pro jadernou bezpečnost; Fleitz je bývalým výkonným tajemníkem Rady pro národní bezpečnost; Kellogg působí jako poradce pro rozpoutání války zástupce vůdce SS Mikea Pence.

Reklama: