Mu-slimácký dobytek chtěl v Německu postřílet pět soudců a žalobce přímo v soudní síni

AUGSBURG | V Augsburgu přivandrovalý mu-slimácký dobytek, který je souzen za pokus o vraždu jiného mu-slimáckého zmrda, kterému za malou víru v Alláha chtěl uřezat hlavu na ubytovně, se vrhl na justiční stráž. Pokusil se zmocnit zbraně a chtěl postřílet pět soudců a jednoho žalobce. Na novináře plival, tak mu nasadili na hlavu pytlík proti plivání, který je již běžnou součástí soudních síní v Německu.

Mu-Slimácký dobytek Haidar souzený v Německu | repro: bild.de

„Po několika sekundách je ve velké zasedací síni augsburského Centra trestního soudnictví první skandál. Obžalovaný plivá směrem k novinářům, kteří ho fotografují. Krátce poté, co soudci vstoupili do haly, odmítá Haidar A., ​​26, vstát,“ píše augsburger-allgemeine.de.

Pak následuje bitka obžalovaného z pokusu o vraždu s justiční stráží, jelikož se pokusil zmocnit zbraně jednoho z strážných. „Jak se situace uklidňuje, předsedající soudkyně Sandra Mayer nařídí, aby obžalovaný v průběhu soudního řízení musel mít na hlavě kapuci z tenké látky. Ta mu zabraňuje v plivání,“ píše dále místní zpravodajský server.

Proč ho proboha při pokusu o další vraždění na místě nezastřelili jako škodnou kulkou smočenou v prasečí krvi?

Haidar A. také předtím hodil botu na žalobce a několikrát plivl směrem k soudcům. Že chtěl soudce a žalobce postřílel bez váhání přiznal: „Začal bych u státního zástupce,“ řekl na dotaz soudu, zda je chtěl postřílet.

A nyní to přijde: Souzený mu-slimácký doybtek Haidar se cítí neoprávněně pronásledován soudem, jelikož se hájí tím, že útok nožem na svého spolubydlícího v azylovém krytu byl legitimní, jelikož opakovaně urazil islám a Alláha, proto na něj zaútočil a bodl ho nožem.

Pacifikace mu-slimáckého dobytka – měli jej raději zastřelit na místě kulkou smočenou v prasečí krvi?

„Neuznávám, když někdo uráží mou víru a zlobím se,“ uvedl před soudem ve své obhajobě. Kdy slíbil, že bude zase páchat násilí, pokud bude někdo urážet islám. „Jsme hrdý, že jsem muslimem,“ řekl a dodal, že neuznává německé právo, Německo a ani policii, kdy německý právní systém a justici nenávidí.

Při výslechu uvedl, že do Německa přišel ze Sýrie a na adresu Islámského státu, kterého byl snad i členem, nemohl uvést nic špatného, jelikož mu nic špatného neprovedl. Vydává se za Araba z Palestiny, který sympatizuje s teroristickou organizací Hamás. Přiznal, že obchodoval v Sýrii se zbraněmi. Otevřeně se přiznal, že nesnáší Německo. Proč ho proboha při pokusu o další vraždění na místě nezastřelili jako škodnou?

Reklama: