Chystá Obama Velkou bolševickou revoluci ve Spojených státech? Vyhlásí i třídní boj?

WASHINGTON | Spojené státy (SS) asi čekají velké věci. Vůdce SS Barack Hussein Obama dnes večer v devět hodin místního času ve Washingtonu promluví k občanům SS ve tradičním projevu o stavu země. Tato výroční zpráva bude pro něj již šestá v pořadí a zároveň předposlední. Dnes vůdce SS uvede své priority a iniciativu na další rok. Vyplývá to z informací, které na oficiální stránce zveřejnila administrativa prezidenta. Informuje TASR na svém webu Teraz.sk. Podle všeho chystá drastické zvýšení daní a podporu imigrantům; vlastně zavedení třídního boje.

Idiot Hussein

Idiot Hussein

Přesto, že obsah projevu nebývá do poslední chvíle zcela znám, tak Bílý dům už průběžně o některých tématech informoval. Obama v posledních týdnech také navštívil několik amerických měst, kde pár z hlavních tezí prezentoval. A tradiční Američané začínají být zděšeni, jelikož si uvědomují, že jsou v menšině. Naštěstí pro ně, má kontrolu nad Kongresem republikánská opozice.

Ekonomická situace střední třídy, a tedy zejména daňová reforma by měla být jednou z nejdůležitějších témat projevu. V překladu to znamená likvidaci nejvyšší a střední třídy, což znamená drastické posílení závislosti občanů na státu; tedy bolševismus a vyhlášení třídního boje pěkně po bolševicku, jako po VŘSR, kdy takto postupoval Lenin v Sovětském svazu.

Obama se patrně chystá ke zrušení sociálních rozdílů a k takové podpoře školství, tak aby se blížilo skoro bezplatnému. K tomu potřebuje drakonicky zvýšit daně a tím uvrhnout další miliony lidí do chudoby. Navíc se chystá po vzoru socialistů v Evropě posílit příliv nejchudších imigrantů, čímž si chce pro svou stranu vyrobit voliče, ač sám již na prezidenta kandidovat nemůže.

K prosazení těchto cílů má však černý diktátor s Bílého domu jen malé šance, jelikož absolutní komorami nad oběma komorami Kongresu mají republikáni, kteří zastupují tradiční Američany a třídní společnost.

Reklama: