Americká agrese: Retardovaný Mike Pence oznámil pohotovost teroristických vojsk Spojených států v Zálivu

WASHINGTON | Zástupce vůdce Spojených států (SS) Mike Pence prohlásil, že američtí vojáci jsou připraveni reagovat na útoky na saúdské ropné objekty. Toto prohlášení učinil ve Washingtonu v průběhu svého vystoupení v expertním středisku Heritage Foundation ve Washingtonu. O prohlášení zástupce vrchního světového teroristy informuje Sputnik.

Mike Pence – retardované imbecilní hovado

„Po nevyprovokovaném útoku na řadu ropných objektů v Saúdské Arábii o tomto víkendu vás ujišťuji, že jsme připraveni,“ řekl Pence o připravenosti teroristických sil SS zareagovat vojenskými prostředky.

Zdůraznil: „Spojené státy ochrání sebe a své spojence v Perském zálivu a že útoky na spojence Američanů a na světové dodávky ropy nebudou úspěšné,“ cituje banditu a válečného zločince z Washingtonu světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Ilustrační snímek mrtvoly teroristy Spojených států (SS) | repro: Military.com

Podle jeho slov ve Washingtonu zkoumají všechny údaje, což v překladu znamená, že se připravuje dezinformační kampaň válečné propagandy, jak si vymoci podporu hloupých obyvatel Spojených států, že válka je potřeba. „Radíme se s našimi spojenci a prezident určí, jaká opatření budou v nadcházejících dnech nejlepší,“ dodal válečný zločinec Pence.

Dále pak dokázal, že v americké politice se posledních dvacet let vyskytují jen duševně retardovaní idioti, když zdůraznil, že pokud tento útok podnikl Írán, aby vyvíjel nátlak na prezidenta Trumpa a donutil ho k ústupu, tak ztroskotá. „Amerika je připravena hájit své zájmy,“ prohlásil Pence, kdy nějak nezná zeměpis, je i Mexiko, Brazílie a Argentina, či Venezuela, nebo Kuba připravena – to je taky součást Ameriky. Pence dokazuje jen svou deviaci a mentální pochroumání.