Tlupa negrů brutálně napadla člověka. Zbili ho a přejeli bicyklem

MINNEAPOLIS | V posledních týdnech se internetem šíří série videí, které zachycují útoky tlupy mladých zkurvených negrů. Policie v Minneapolis v americkém státě Minnesota zatkla v posledních dnech 16 členů negerského gangu, z nichž někteří měli pouze 13 let. O kriminalitě negerského dobytka informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

negerská havěť

Negerský dobytek byl obviněn ze zneužití intoxikovaných lidí, z krádeže jejich mobilních telefonů a cenných předmětů a ze sérii násilných útoků. O řádění negrů informuje Fox News a Daily Mail.

„K jednomu z incidentů došlo ještě začátkem srpna na náměstí Target Field. Video z tohoto incidentu zachycuje 12 teenagerů a mladých mužů, kteří obklíčili dva údajně intoxikované muže sedících na chodníku,“ píše autor článku.

Jeden z útočících špinavých negrů uchopí mobil muže, kterému se to vůbec nelíbí a strhne se bitva. Po prvním úderu situace velmi rychle eskaluje. Po pár sekundách negerští pachatelé pokračují v opakovaných úderech oběti, kopou ji do hlavy a dupají po ní. Video také zachycuje jak se útočníci z negerské tlupy, hodné postřílení na místě, snaží oběti roztrhat oblečení. Oběť se při útoku krčí a snaží se chránit si hlavu rukama.

Ke konci videozáznamu jeden z nejagresivnějších útočníků, hodí na oběť květináč předtím, než ho další negr přejde bicyklem.