Dmitrij Anatoljevič Medveděv reagoval na výrok amerického idiotského generála, že vyřadí obranu Kaliningradu

MOSKVA | Ruský premiér Dmitrij Anatoljevič Medveděv se v pátek ironicky vyjádřil k prohlášení velitele Letectva Spojených států v Evropě (USAF) o plánech na „prolomení“ protivzdušné obrany v ruské Kaliningradské oblasti. Spojeným státům doporučil, aby se raději zabýval vlastními systémy protivzdušné obrany po fiasku v Saúdské Arábii, kdy nedokázali se svou PVO tvořenou systémy Patriot sestřelit útočící drony.

Dmitrij Anatoljevič Medveděv | repro:: YTB

Nebo je nesměli sestřelit a byly to drony spojených států? Jsou Američané tak neschopní, debilní a velcí idioti, nebo to byl útok pod falešnou vlajkou. Jisté je ovšem jedeno, že systémy PVO Patriot jsou technikou minulého 20. století, kdy používají technologii z přelomu 70. – 80. let a drony jsou technologií dneška.

Jak uvedla agentura TASS, tak velitel okupačních sil v Evropě USAF Jeffrey Lee Harrigian prohlásil, že Pentagon má v případě agrese ze strany Ruska plán na prolomení protivzdušné obrany v Kaliningradské oblasti, což by asi bylo možné v minulém století. Dnes? Vše co by chtělo vzdušně zaútočit, bylo by zničeno ještě na letištích, po prvním pokusu o útok na Kaliningrad.

Americký idiot a generál SS Jeffrey Lee Harrigian

„Na jedné straně není třeba komentovat všechny idiotské výroky amerických generálů. Když se to však stane, chci svým kolegům říci, aby se raději starali o sebe a podívali se na to, co se děje s jejich systémy protiraketové obrany vyrobenými ve Spojených státech,“ vysmál se neschopností amerických Patriotů zasáhnout v Saúdské Arábii.

Medveděv, Dmitrij Anatoljevič poukázal na nedávné fiasko na zařízeních ropné společnosti Saudi Aramco, když navzdory americkému systému protiraketové obrany Patriot byly tato zařízení zcela zničeny a vyvolaly turbulence na světových ropných trzích.

„Domnívám se, že se musí zabývat spíše tímto, a nikoli přicházet s idiotskými nápady, které nemají šanci na uskutečnění,“ dodal ruský premiér.

americký agresor v penále | cestovní prostředek z Afganistanu do Spojených států

Reklama: