Lidských sraček plné letiště: Devianti a imbecilové míří na Dny NATO do Mošnova; Budou obdivovat techniku, které včera i dnes vraždí civilisty

OSTRAVA | Tento víkend 21. – 22. září se v České republice uskuteční pravidelné Dny NATO. Jací lidé mohou na takový bolševický podnik? Bude předvádět technika na vraždění lidí, která možná i dnes v Sýrii, Afganistanu, nebo v Libyi vraždí civilisty, ženy a děti, jako i bombarduje nemocnice v Jemenu a také tato technika vraždila v Iráku a v Jugoslávii naše srbské bratry?

Lidské pytle sraček obdivují stroj na zabíjení civilistů na letišti v Mošnově | repro: .usafe.af.mil

Jací lidé mohou se jít bavit na místo, kde jsou zbraně potřísněné lidskou krví, kterými byli páchané za velení vrahů ze Spojených států válečné zločiny. Šli by i na výstavku zbraní nacistického Německa a německých vrahů Adolfa Hitlera?

„Dny NATO v Ostravě jsou dlouholetou pravidelně se opakující propagandistickou akcí, která má obrovskou podporu vlády a jsou na ni ze státního rozpočtu vynakládány obrovské prostředky,“ řekl Sputniku vojenský analytik, velitel organizace Českoslovenští vojáci v záloze za mír, podplukovník Ivan Kratochvíl.

Jakub Janda, tragikomická koláž | autor: Radek Velička © 2014 (Česká expedice, z. s)

Vloni tam přišlo více jak 200 tisíc deviantů, lidské špíny a lidského odpadu, jako i obětí americké válečné propagandy, kdy nemohl chybět ani deviant z dnešního Bezpečnostního centra Evropské hodnoty (BCEH) pornoherce a fekálie v lidské podobě Jakub Janda.

Pplk. Kratochvíl dále uvedl: “ Jejich význam je především propagandistický, obyvatelé regionu si mají zvyknout na přítomnost cizích vojsk ve svém nejbližším okolí. Tomu odpovídá i doprovodný program pro lidi. Ukázky činnosti různých úderných a specializovaných skupin. Různorodá technika americké, evropské ale i sovětské výroby. Pro zajímavost, technika sovětské provenience tvoří asi 40 % objemu (pozn. podle veřejně přístupných informací na stránkách akce do 40 %) vystavované techniky, ale všude se píše o letounech strategických sil USAF B-52, KC-135 a C-5 Galaxy.

„Americký vojenský transportní letoun C-5M Super Galaxy bude jedním z lákadel blížících se zářijových Dnů NATO v Ostravě, uvádí například idnes.cz. Kdo se může nechat nalákat na letadlo, které zítra může i k nám dopravit zbraně, kterými budeme vražděni, pokud jako Jugoslávie nepřistoupíme třeba na požadavek Polska ukrást nám Těšínsko, když by se tak se Spojenými státy dohodli. Tak to bylo s Kosovem. Kdo vítá vrahy a okupanty? Lidská hovada a ty na Dnech NATO v Mošnově budou. Lidských sraček plné letiště.

„A proč je vstup na Dny NATO zdarma?“ ptala se pplk. Kratochvíla redaktora Sputniku Jana Petrova, kdy ten odpověděl slovy: „To je zajímavá otázka. Jednoduše by se dalo říct, že z propagandistických důvodů. Ostravský region hodně utrpěl útlumem těžby černého uhlí a důsledky divoké privatizace OKD a dalších podniků jsou viditelné dodnes. Taková to „show“ přivede lidi na jiné myšlenky a přispěje ke zklidnění situace v regionu. Vše podle starého římského hesla „Chléb a hry“. Důležitější však pro mne je to, o čem se nemluví, ale co výrazně signalizuje jedna z doprovodných akcí, konference Centra transatlantických vztahů vysoké školy CEVRO Institut (Alexandr Vondra) na téma: „Vojenská mobilita a připravenost infrastruktury: Hladký přesun nebo past?“ Ostravské letiště je totiž moderní letiště s vyspělou strukturou a kapacitou přepravy nákladů výrazně vyšší, než má letiště Praha – Ruzyně. Přitom ruzyňské letiště je vytíženo na maximum, ale stát investuje do Mošnova, kde letiště stojí v „polích“ a v běžném provozu je vytíženo tak na 20 %. Tento nerozum z hlediska běžného fungování státu dostane smysl při pohledu z úrovně strategické. Letiště Ostrava – Mošnov by bylo významným dopravním uzlem v případě zahájení vojenského tažení směrem na východ, do Ruska. Stojí v polích, dá se tedy dobře zabezpečit proti útoku partyzánů. Má perfektní napojení na železniční síť, v blízkosti vedou dvě čerstvě zmodernizované dálnice směrem do Polska. Na letišti je vytvořena moderní báze technického zabezpečení a oprav letounů americké výroby. Při útočné operaci směrem na Moskvu a na Petrohrad se tak stane toto letiště významným dopravním uzlem pro manévr sil a prostředků útočících vojsk. A místní obyvatelé si před zahájením operací musí na přítomnost cizí vojenské techniky a cizích vojsk zvyknout.“

pplk. Ivan Kratochvíl

A pak připomněl i dobu minulou, kdy Spojené státy byly hlavní nepřítel: „V dobách Varšavské smlouvy se všichni občané nějakým způsobem podíleli na obraně své země. Proto akce toho typu neměly valného významu. V té době se spíše kladl důraz na vytváření dobrých vztahů našich vojáků z vojenských posádek s pracovníky místních podniků. Šlo o různé vzájemné společenské akce, ale i vzájemnou výpomoc. Armáda tehdy byla opravdu armádou, takže svoji akceschopnost dokazovala na velkých cvičeních, která opravdu prověřila její schopnosti.“ Tehdy nás okuval SSSR a dne jsou to Spojené státy (SS) – Mošnov zažil třeba přílet Mriji a Buranu, stejná propaganda okupantů včera i dnes.

A jaké cvičení měl pplk. Kratochvíl na mysli? „Mluvím o cvičeních, jako je například letošní mezinárodní cvičení Centre 2019 v RF za účasti Indie, Pákistánu, Kazachstánu, Číny, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu a o kterých se v našich sdělovacích prostředcích demokraticky a objektivně mlčí,“ uzavřel ironicky.