Do prdele, ať už sakra jdou do prdele

Už se byly ti lidé nadechnut v rudé Číně, kde takový poničený kapitalismus funguje? Našel někdo z protestujících kuráž jet do zemí, které skutečně znečišťují planetu a odvážil se protestovat přímo „u zdroje“?

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Už byli ti lidé na Haiti nebo v Trinidadu a Tobagu? Tyto země jsou naprosto nejhorší znečišťovatelé planety. Produkují nejvíce CO2 na hlavu, nejvíce nerecyklují a pouze vyhazují do moře plastový odpad – nejvíce na hlavu, násobně více než průmyslové státy.

Už těmto protestujícím někdo řekl cokoliv o tom, že přesun zboží po světě se děje pomocí lodí, a ty nejezdí na ekopohon!!! Na čí přání musíme zničit v Evropě náš průmysl a spáchat hromadnou sebevraždu? To se skutečně stane, pokud budeme Grétu a její grupu poslouchat.

zmrd s transparentem

Pokud pozabíjíme krávy, které produkují CO2, pochcípeme hlady. Nebudeme sice jíst maso, ale za nějaký čas ani rostlinky a kořínky, protože nebude čím hnojit. Chemií to nepůjde, průmyslová výroba hnojiv produkuje násobně víc CO2, než ta zvířata, a hnůj nebude odkud brát.

Už těm lidem někdo řekl, že na nepohnojených polích nic neporoste?! Co jsme to dopustili, jak to, že mladá generace neví souvislosti a nemá informace? Jak to, že fyzikální zákony jsou pro některé „fake news“?

Neomarxistické levicové extremistické svině