Dva lidé zemřeli v důsledku střelby v nočním klubu; počet raněných není přesný

LANCASTER | Dva lidé byli zabiti a devět dalších bylo zraněných při střelbě, která proběhla v nočním klubu v Lancasteru ve státu Jižní Karolína. Informuje o tom televizní kanál Fox News s odkazem na úřady.

Neznámí pachatelé zahájili palbu v nočním klubu Old Skool Sports Bar & Grill. „Dva lidé zemřeli, další jsou vážně zraněni,“ oznámil šerif Lancaster County Barry Feil, kterého cituje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Podle informací televize lze hovořit nejméně o osmi obětech. Přesná čísla nejsou známá. Mezi mrtvými byli dva muži. Ranění byli odvezeni do nemocnic. Policie zahájila vyšetřování, hledají se střelci.

Old Skool Sports Bar & Grill

„Spor v přeplněném baru v Jižní Karolíně brzy v sobotu vedl ke střelbě, která nechala dva lidi mrtvé a devět dalších bylo zraněno,“ uvádí přesnější počet obětí nbcnews.com s využitím zdrojů agentury AP.

S jiným počtem raněný přichází The New York Times, který na svém webu informuje takto: „Podle zprávy bylo postřeleno 10 lidí, dva z nich smrtelně a jedna osoba byla zraněna při pádu při pokusu o útěk z klubu. Čtyři oběti byly letecky převezeny do lékařských středisek a další čtyři byly ošetřeny pro nekritická zranění.“