Malta – New York; Kreténi – Greténi

Na Maltě se zas „jednalo o migraci“… Zástupci dvou nejšílenějších zemí EU, Francie a Německa, tam jednaly s Itálií, zastupované už vítačským premiérem-podrazákem, Giuseppe Contim, a se zástupci Evropské komise. Prý se shodli, že je nutné „prosadit mechanismus přerozdělování migrantů, který by byl povinný pro všechny členské státy Evropské unie“.

Martin Konvička | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

Neboli povinné kvóty, nebo diktát. V médiích se ovšem nepíše, jak toho diktátu chtějí dosáhnout. Zato se tam přiznává, v tomto zdroji dokonce ústy naší vítačské „ředitelky pro migraci“ Magdy Faltové, že něco takového je v současné situaci neprosaditelné – ZDE.

Urputná snaha dále zamořovat EU – a tím ji přivést buď k rozpadu, nebo k definitivní krvavé lázni – je naopak přímo hmatatelná. Na řecké ostrovy nedaleko tureckých hranic připlouvá v těchto dnech víc takzvaných uprchlíků, než jich připlouvalo za kulminujících vln z let 2015 a 2016. Mluví se o „humanitární katastrofě v táborech“, o čemž snad ani netřeba pochybovat. Erdogan, bez jehož požehnání by z Turecka neproklouzla ani myš, se musí výborně bavit. Ještě lépe se musí bavit jeho mafiánští komplicové z muslimských kantonů Bosny a Hercegoviny. I tamní lágry jsou plné „Syřanů“ z celého světa, bez zimních oděvů a vybavení. Nechystají se v Bosně přečkat zimu – chtějí ji přečkat v Německu, ve Švédsku, v Rakousku a dalších hodobóžově vítačských zemích.

Zatímco se promigrační spolky děsí zimy v táborech, na tzv. Klimatickém summitu OSN se strašilo – horkem. Hvězdou večírku byla šílená Greta Thunberg, která tam přednesla svůj zatím nejhvězdnější proslov. Naléhavě ho doporučuji ke shlédnutí (třeba ZDE) protože pak vám situace bude jasná. Přehnaná dikce, zlé, vzteklé oči, monotónní hlas aspergičky, ale nehovoří spatra ani z duše. Svůj proslov čte z papíru, zástupkyně loutkovodičů po jejím boku přikyvuje. Je to řeč výhružná, štve mladou generaci (přesněji, její hysterickou, psychicky narušenou, mongoloidní a imbecilní část) proti generacím starším. Obsahově je proslov nesmysl, což mohu dokázat citací. „Ekosystémy se hroutí, druhy vymírají“. To sice je pravda, ale děje se to už nějaké 4 miliardy let … přičemž míra toho hroucení a vymírání roku 2019 není o nic větší, než třeba roku 1989 (a v mnoha směrech spíše naopak).

Není divu, že nikde nelze najít video s pohledem do sálu – do tváří shromážděných „světových státníků“. Čekal bych nevěřícné výrazy, kroucení hlavou. Škoda, že nikdo ze sálu – ideální by byl nějaký hromotlucký státník z Afriky – neměl koule na to, aby se zvedl a zařval,

„To děcko je blázen“,

zapsal by se do dějin.

Všechno je bláznivě absurdní. Agenda, kterou Gréta prosazuje, je totiž jednoznačná: Deindustrializace, zchudnutí a zbídáčení Evropy, a s ní snad ještě pár států postižených západní dekadencí (vsadil bych si na Kanadu, jejíž premiér nosí anální kolík snad i na klimatické summity, a Nový Zéland, jehož premiérka je navlas stejné mešuge, jako Gréta) – za nevěřícného údivu celého zbytku světa. Vedlejší agendou pak bude zničení všeho, co po planetě za posledních 100 let prosadila „zlá“, protože původem západní, ochrana přírody. Současně je „greténismus“ v rozporu – se západní politikou afroarabské imigrace.

Dovedu si představit, proč mají různí psychopati zájem na zničení západní civilizace. Co nechápu je brutální podvod, kterého se při tom dopouštějí na milionech snědých a hnědých kluků „ze Sýrie“. Ti kluci přece, safra, nemigrují do Evropy, aby se tam z nich stali klimatičtí aktivisté. Chtějí se mít, opominu-li šíření islámu, lépe, než doma. Každý z nich stojí o barák (kde je v zimě teplo a v koupelně teče teplá voda), auto (nové, silné a velké, ne o elektromobilní nákupní tašku), spoustu luxusních hraček (od oděvů po elektroniku), blondýnu (minimálně jednu) a samozřejmě plný žaludek. O kvalitní masitou stravu „hodnou chlapa“, ne o kukuřičný šrot, hmyzí larvy a tofu. Kdyby se chtě živit rostlinami a hmyzem, mohl zůstat doma v Africe … stejně, jako mohl zůstat v Africe, kdyby se chtěl ve dne smažit a v noci klepat zimou, nosit obnošené šatstvo a splachovat odpadní vodou z vaření.

Ti kluci netuší, že jim zešílevší západ chystá chudou Evropu – která jim, krom tedy těch blondýnek, nenabídne nic mimořádného. Až se to dozví, zahájí pořádný rambajz – a v zemích „staré EU“ nebude nic, co by se jim postavilo. To nebudou krotké Žluté vesty, které tu a tam rozmlátí výlohu nenáviděné banky. To budou frajeři s mačetami a kvéry, které si pro své baráky, auťáky a masitou stravu nebudou váhat přijít. I kdyby měli skopové a hovězí nahradit poněkud pohublými klima-aktivisty.

Trochu mě děsí, že se k nim nejspíš bude přidávat i část Evropanů. Najdou se totiž nejspíš tací, pro které bude cokoli lepší, než hysterická asexuální bezuhlíková utopie, krmící své ovčany kukuřičným šrotem, sójovým tofu a proslovy pomatených puberťaček.

Potečou řeky krve.

Reklama: