Fašistické Španělsko: Policejní dobytek pozatýkal devět katalánských Republikánů; Bude Madrid bombardován jako Bělehrad?

MADRID | Příslušníci španělské policie zadrželi v pondělí brzy ráno devět katalánských separatistů, kteří plánovali spáchání násilných trestných činů. S odvoláním na policii o tom informovala agentura Reuters. Takže už je likvidují na základě lží.

Nezávislost pro svobodné Katalánsko

„Zatčení nařídil španělský nejvyšší soud,“ uvedla bez dalších podrobností mluvčí španělské Občanské gardy (Guardia Civil). Podle informací deníku La Vanguardia devíti lidí zadržely během policejních razií.

Proběhly v pondělí od páté hodiny rána v různých katalánských městech včetně Sabadell a Parets del Vallés. Tak jak to rádo dělalo Gestapo nebo StB. Kdy bude Madrid humanitně bombardován? Bělehrad, také nechtěl vyhovět Kosovským separatistům, tak jej vybombardovali.

Noviny s odvoláním na nejmenovaný zdroj z prostředí policie napsali, že jde o separatistů. Policisté během razií zabavily rovněž různé dokumenty a počítače. A na násilné činy je třeba tužka a papír? Aha…